Juhoafrická republika z Budapešti s letenkami už od 436€

30.Mar 2017 | 09:24
Autor: Dušan
Kategória: Lacné letenky
Značky: afrika južná afrika johannesburg letenky do johannesburgu letenky do afriky letisko budapešť egyptair

Je najväčším mestom Juhoafrickej republiky, ale nie hlavným, napriek tom, že ich krajina má až tri. Johannesburg, ktorý preslávili vrchy plné diamantov, ktoré ho obkolesujú. A presne také aj mesto. Ako diamant. Neopracované, ale nádherné. Nebezpečné, ale moderné s krásnymi pamiatkami a množstvom zelene. Využite našu ponuku akciových leteniek a presvedčte sa o tom na vlastné oči.

K ceste do juhoafrického Johannesburgu môžeme využiť ponuku spiatočných leteniek z Budapešti s let.spoločnosťou EgyptAir už od 436€ . V cene letenky je jedna príručná batožina a jedna zapísaná batožina do podpalubia o maximálnej hmotnosti 23kg. Letenky za túto sumu sú dostupné v rôznych termínoch od apríla do júla 2017.


► Letenky napríklad v termíne 6-22 máj 2017.

► Ubytovanie v Johannesburgu od 17€ na osobu a noc.


Letenky Budapešť - Johannesburg 436€

Vyhľadať a rezervovať ubytovanie


Podmienky vstupu do Juhoafrickej republiky

Počínajúc 18. 4. 2016 občania SR, cestujúci do Juhoafrickej republiky, potrebujú vízum. Príslušným miestom na podanie žiadosti o vízum je Veľvyslanectvo JAR, Sandgasse 33, 1190 Viedeň. Ak má slovenský občan povolený pobyt v inej krajine ako SR, žiadosť podáva na Veľvyslanectve JAR príslušnom pre krajinu pobytu. Viac info v Podmienky cestovania do Juhoafrickej republiky.