KALÁBRIA: Lamezia Terme z Viedne s letenkami od 26€

29.Apr 2024 | 09:33
Autor: Dušan
Kategória: Lacné letenky
Značky: kalábria Lamezia terme letenky do kalábrie letisko viedeň ryanair letenky do talianska taliansko Európa

Vydajte sa do Kalábrie! V tomto kúsku Talianska, ktorý sa tiahne ako čižma do Tyrhénskeho a Iónskeho mora, objavíte nepoznané krásy. Nájdete tu tyrkysové zátoky, majestátne hory Aspromonte, malebné dedinky a rušné mestá. A to všetko s vôňou citrónových hájov a lahodných talianskych špecialít.

Cestu do Kalábrie začnete v meste Lamezia Terme. Toto moderné mesto s bohatou históriou vám ponúkne príjemnú atmosféru a ideálny východiskový bod na preskúmanie regiónu. Prejdite sa po historickom centre, navštívte archeologické múzeum a ochutnajte miestne špeciality v jednej z útulných reštaurácií.

V aktuálnej ponuke si môžete zakúpiť spiatočné letenky z Viedne do Lamezia Terme od 26€. Letenky do Kalábrie sú dostupné pre cesty v termínoch počas mesiaca máj 2024.

V cene najlacnejšej letenky len jedna malá batožina o rozmeroch 40cm x 20cm x 25cm.

  • Ak si zakúpite "Priority & 2 Cabin Bags", tak si môžete zo sebou zobrať na palubu jednu malú batožinu a jednu batožinu do 10kg o rozmeroch 55cm x 40cm x 20cm.

Za ďalší kus podanej batožiny do podpalubia sa vzťahujú dodatočné poplatky.


► Letenky napríklad v termíne 20-25 máj 2024.


Vyhľadať a rezervovať letenky

Kalendár termínov viedeň - lamezia

Vyhľadať a rezervovať ubytovanie


Tipy na ubytovanie v Kalábrii


Villaggio Calispera

Toto ubytovanie sa nachádza 2 minúty chôdze od pláže. Villaggio Calispera s vonkajším bazénom sa nachádza na polostrove Capo Vaticano a ponúka ubytovanie v klimatizovaných jednotkách.

Calispera poskytuje izby a apartmány s vlastným stravovaním, pričom všetky z nich majú vlastnú kúpeľňu. V izbách je k dispozícii balkón a TV s plochou obrazovkou a apartmány majú obývací priestor s kuchynkou a tiež patio alebo balkón.

V cene rezervácie je zahrnutý denný raňajkový bufet vo vyhradenej miestnosti.

Rezervovať ubytovanie od 50€ na osobu a noc


Residence Torre Saracena

Toto ubytovanie sa nachádza 1 minútu chôdze od pláže. Rezidencia Torre Saracena sa nachádza 2 km od centra obce Villapiana Lido a iba 20 metrov od vlastnej súkromnej pláže. Ponúka bezplatné požičanie bicyklov, tenisový kurt a klasicky zariadené apartmány s výhľadom na Iónske more.

Apartmány Torre Saracena obklopuje borovicový les a majú patio a kuchyňu alebo kuchynku. V niektorých z nich je vám k dispozícii aj práčka. Dostupné je tiež Wi-Fi pripojenie na internet a podávajú sa tu sladké raňajky formou bufetu.

Rezervovať ubytovanie od 32€ na osobu a noc


Kalábria - Lamezia Terme z Viedne s letenkami od 26 eur