Kalábria v jesenných termínoch s odletom z Budapešti od 19€

11.Okt 2017 | 22:58
Autor: Dušan
Kategória: Lacné letenky
Značky: európa letisko budapešť kalábria letenky do talianska taliansko Lamezia terme letenky do kalábrie wizzair

Lamezia Terme je pomerne neznámym mestom v talianskej Kalábrii. Nevyniká unikátnymi pamiatkami, za to je miestom, z ktorého vedú cesty regiónom na špici čižmy. Slnečnou oblasťou s mohutnými horami, starobylo pôsobiacimi obcami a dramaticky členitým pobrežím ukrývajúcim tie najkrajšie pláži.

Využite cenovo zaujímavú ponuku leteniek od let.spoločnosti Wizzair a zaleťte si do Kalábrie. V aktuálnej ponuke si môžete zakúpiť spiatočné letenky z Budapešti do Lamezia Terme už od 6080Ft (cca 19€). Cena platí pre členov WIZZ DISCOUNT CLUB. Ak nieste členom klubu, tak cena leteniek je od 34€.

Cena leteniek je konečná pri ceste s príručnou batožinou o rozmeroch 55 × 40 × 23 cm s váhou max. 10 kg. Na každý kus podanej batožiny sa vzťahujú ďalšie poplatky. Letenky za túto cenu sú dostupné koncom novembra a začiatkom decembra 2017.


► Letenky napríklad v termíne 29.11. - 13.12. 2017.

► Ubytovanie v Kalábrii už od 15€ na osobu a noc.


Vyhľadať a rezervovať letenky

Vyhľadať a rezervovať ubytovanie


Tipy na ubytovanie v Kalábrii


Villaggio Calispera

Toto ubytovanie sa nachádza 2 minúty chôdze od pláže. Villaggio Calispera s vonkajším bazénom sa nachádza na polostrove Capo Vaticano a ponúka ubytovanie v klimatizovaných jednotkách.

Calispera poskytuje izby a apartmány s vlastným stravovaním, pričom všetky z nich majú vlastnú kúpeľňu. V izbách je k dispozícii balkón a TV s plochou obrazovkou a apartmány majú obývací priestor s kuchynkou a tiež patio alebo balkón.

V cene rezervácie je zahrnutý denný raňajkový bufet vo vyhradenej miestnosti.

Rezervovať ubytovanie od 12€ na osobu a noc


Residence Torre Saracena

Toto ubytovanie sa nachádza 1 minútu chôdze od pláže. Rezidencia Torre Saracena sa nachádza 2 km od centra obce Villapiana Lido a iba 20 metrov od vlastnej súkromnej pláže. Ponúka bezplatné požičanie bicyklov, tenisový kurt a klasicky zariadené apartmány s výhľadom na Iónske more.

Apartmány Torre Saracena obklopuje borovicový les a majú patio a kuchyňu alebo kuchynku. V niektorých z nich je vám k dispozícii aj práčka. Dostupné je tiež Wi-Fi pripojenie na internet a podávajú sa tu sladké raňajky formou bufetu.

Rezervovať ubytovanie od 14€ na osobu a nocAk dávate prednosť väčšiemu súkromiu a ubytovaniu v hoteloch, tak v tomto prípade počítajte zo sumou minimálne 30€ na osobu a noc. No aj tu je cena úmerná v závislosti od polohy a od vzdialenosti od mora. Tí odvážnejší z vás by mohli využiť čoraz populárnejšie ubytovanie v súkromí a to buď cez portál Airbnb alebo prostredníctvom CouchSurfingu.