KANÁRSKE OSTROVY: Fuerteventura z Viedne s letenkami od 47€

08.Dec 2021 | 14:17
Autor: Dušan
Kategória: Lacné letenky
Značky: top. KANÁRSKE OSTROVY Európa španielsko letenky na kanárske ostrovy letenky na Fuerteventura Fuerteventura letisko viedeň ryanair

Na Fuenteventure vás čakajú sopečné pohoria, pripomínajúce mesačnú krajinu, zelené údolia a malebné dedinky. Najviac ale láka viac ako 3000 hodín slnečného svitu za rok a neskutočné pláže. Na Fuenteventuru sa môžete ísť zohriať začiatkom, s letenkami od let. spoločnosti Ryanair.

K ceste môžete využiť ponuku spiatočných leteniek z Viedne na Fuerteventura už od 47€. Letenky na Fuerteventura sú dostupné pre cesty v termínoch počas mesiaca január 2022.

V cene najlacnejšej letenky len jedna malá batožina o rozmeroch 40cm x 20cm x 25cm.

  • Ak si zakúpite "Priority & 2 Cabin Bags" za 12€, tak si môžete zo sebou zobrať na palubu jednu malú batožinu A jednu batožinu do 10kg o rozmeroch 55cm x 40cm x 20cm.
  • Ak si nezakúpite "Priority & 2 Cabin Bags", tak si MÔŽETE k malej batožine (ktorá je v cene letenky) dokúpiť batožinu do 10kg, ktorá pôjde do podpalubia.

Za ďalší kus podanej batožiny do podpalubia sa vzťahujú dodatočné poplatky.


► Letenky v termíne 8-22 január 2022.


ZOBRAZIŤ LETENKY NA FUERTEVENTURA

KALENDÁR TERMÍNOV VIEDEŇ - FUERTEVENTURA

ZOBRAZIŤ UBYTOVANIE NA FUERTEVENTURA

Ostrov Fuerteventura a jeho podoby

Zistite spolu s nami, čo charakterizuje ostrov Fuerteventura, čím si vás dokáže získať a ktoré z jeho pláží by ste rozhodne nemali minúť. Nezabudneme tiež spomenúť, aké možnosti dopravy vám tento očarujúci predstaviteľ Kanárskych ostrovov ponúka.

Spoločne s ostrovmi Tenerife, Gran Canaria a Lanzarote sa Fuerteventura radí k najobľúbenejším turistickým cieľom v rámci španielskeho súostrovia Kanárske ostrovy situovaného v Atlantickom oceáne. Podobne ako blízke Lanzarote, aj celý ostrov Fuerteventura získal v roku 2009 od UNESCO štatút biosférickej rezervácie... čítať ďalejFuerteventura z Viedne s letenkami od 47 eur