KANÁRSKE OSTROVY: Fuerteventura z Viedne s letenkami od 99€

28.Aug 2023 | 18:16
Autor: Dušan
Kategória: Lacné letenky
Značky: španielsko Fuerteventura kanárske ostrovy letenky na Fuerteventura letenky na kanárske ostrovy ryanair letisko viedeň Európa

Na Fuenteventure vás čakajú sopečné pohoria, pripomínajúce mesačnú krajinu, zelené údolia a malebné dedinky. Najviac ale láka viac ako 3000 hodín slnečného svitu za rok a neskutočné pláže.

K ceste môžete využiť ponuku spiatočných leteniek z Viedne na Fuerteventura už od 99€. Letenky sú dostupné pre cesty v termínoch koncom októbra a začiatkom novembra 2023.

V cene najlacnejšej letenky len jedna malá batožina o rozmeroch 40cm x 20cm x 25cm.

  • Ak si zakúpite "Priority & 2 Cabin Bags", tak si môžete zo sebou zobrať na palubu jednu malú batožinu a jednu batožinu do 10kg o rozmeroch 55cm x 40cm x 20cm.

Za ďalší kus podanej batožiny do podpalubia sa vzťahujú dodatočné poplatky.


► Letenky v termíne 31.10. - 2.11. 2023.


ZOBRAZIŤ LETENKY NA FUERTEVENTURA

KALENDÁR TERMÍNOV VIEDEŇ - FUERTEVENTURA

ZOBRAZIŤ UBYTOVANIE NA FUERTEVENTURA

Ostrov Fuerteventura a jeho podoby

Zistite spolu s nami, čo charakterizuje ostrov Fuerteventura, čím si vás dokáže získať a ktoré z jeho pláží by ste rozhodne nemali minúť. Nezabudneme tiež spomenúť, aké možnosti dopravy vám tento očarujúci predstaviteľ Kanárskych ostrovov ponúka.

Spoločne s ostrovmi Tenerife, Gran Canaria a Lanzarote sa Fuerteventura radí k najobľúbenejším turistickým cieľom v rámci španielskeho súostrovia Kanárske ostrovy situovaného v Atlantickom oceáne. Podobne ako blízke Lanzarote, aj celý ostrov Fuerteventura získal v roku 2009 od UNESCO štatút biosférickej rezervácie... čítať ďalejFuerteventura z Viedne s letenkami od 99 eur