KANÁRSKE OSTROVY: Fuerteventura z Viedne v jarných termínoch s letenkami od 86€

22.Mar 2024 | 10:43
Autor: Dušan
Kategória: Lacné letenky
Značky: Fuerteventura kanárske ostrovy letisko viedeň ryanair španielsko letenky na kanárske ostrovy letenky na Fuerteventura európa

Fuerteventura, druhý najväčší z Kanárskych ostrovov, je rajom pre milovníkov pláží a vodných športov. Nájdete tu nekonečné pláže s bielym pieskom, tyrkysové more a ideálne podmienky na surfovanie, windsurfing a kitesurfing. Okrem toho sa môžete tešiť na krásnu prírodu, sopečnú krajinu, malebné dedinky a pokojnú atmosféru.

K ceste môžete využiť ponuku spiatočných leteniek z Viedne na Fuerteventura už od 86€. Letenky sú dostupné pre cesty v termínoch počas mesiaca apríl 2024.

V cene najlacnejšej letenky len jedna malá batožina o rozmeroch 40cm x 20cm x 25cm.

  • Ak si zakúpite "Priority & 2 Cabin Bags", tak si môžete zo sebou zobrať na palubu jednu malú batožinu a jednu batožinu do 10kg o rozmeroch 55cm x 40cm x 20cm.

Za ďalší kus podanej batožiny do podpalubia sa vzťahujú dodatočné poplatky.


► Letenky v termíne 19-26 apríl 2024.


ZOBRAZIŤ LETENKY NA FUERTEVENTURA

KALENDÁR TERMÍNOV VIEDEŇ - FUERTEVENTURA

ZOBRAZIŤ UBYTOVANIE NA FUERTEVENTURA


Ostrov Fuerteventura a jeho podoby

Zistite spolu s nami, čo charakterizuje ostrov Fuerteventura, čím si vás dokáže získať a ktoré z jeho pláží by ste rozhodne nemali minúť. Nezabudneme tiež spomenúť, aké možnosti dopravy vám tento očarujúci predstaviteľ Kanárskych ostrovov ponúka.

Spoločne s ostrovmi Tenerife, Gran Canaria a Lanzarote sa Fuerteventura radí k najobľúbenejším turistickým cieľom v rámci španielskeho súostrovia Kanárske ostrovy situovaného v Atlantickom oceáne. Podobne ako blízke Lanzarote, aj celý ostrov Fuerteventura získal v roku 2009 od UNESCO štatút biosférickej rezervácie... čítať ďalejFuerteventura z Viedne s letenkami od 86 eur