KANÁRSKE OSTROVY: Lanzarote z Bratislavy s letenkami od 70€

09.Okt 2021 | 14:00
Autor: Dušan
Kategória: Lacné letenky
Značky: lanzarote letenky na lanzarote letenky na kanárske ostrovy ryanair letisko bratislava Európa kanárske ostrovy

Lanzarote, ostrov, ktorý bol celý prehlásený za biosferickú rezerváciu UNESCO. Ostrov je vhodným miestom na strávenie príjemnej, nie len aktívnym spôsobom strávenej dovolenky. Vychutnajte si jedinečný kontrast, kde sa sa prelína vulkanická krajina s čistými piesočnatými plážami a vodami Atlantického oceánu.

V aktuálnej ponuke let. spoločnosti Ryanair si môžete zakúpiť spiatočné letenky z Viedne na Lanzarote už od 37€. Letenky sú dostupné pre cesty v termínoch počas mesiaca november 2021.

V cene najlacnejšej letenky len jedna malá batožina o rozmeroch 40cm x 20cm x 25cm.

  • Ak si zakúpite "Priority & 2 Cabin Bags", tak si môžete zo sebou zobrať na palubu jednu malú batožinu A jednu batožinu do 10kg o rozmeroch 55cm x 40cm x 20cm.
  • Ak si nezakúpite "Priority & 2 Cabin Bags", tak si MÔŽETE k malej batožine (ktorá je v cene letenky) dokúpiť batožinu do 10kg, ktorá pôjde do podpalubia.

Za ďalší kus podanej batožiny do podpalubia sa vzťahujú dodatočné poplatky.


► Letenky napríklad v termíne 20-27 november 2021.

Ubytovanie na Lanzarote už od 20€ na osobu a noc.


ZobraziŤ LETENKY NA LANZAROTE

Kalendár termínov Bratislava - lanzarote

ZobraziŤ UBYTOVANIE na Lanzarote

Lanzarote a poklady sopečnej krajiny

Prezradíme vám, v čom spočíva unikátnosť ostrova Lanzarote, čo všetko sa na ňom oplatí vidieť aj kde možno oddychovať pri mori. Prijmite teda naše pozvanie na miesto, ktoré pôsobí ako z Marsu, avšak zároveň vás očarí pohostinnosťou svojich obyvateľov a krajiny... čítať ďalejLanzarote z Bratislavy s letenkami od 70 eur