Kapské mesto z Košíc s letenkami od 469€

01.Feb 2018 | 10:11
Autor: Dušan
Kategória: Lacné letenky
Značky: afrika južná afrika letenky do afriky Turkish Airlines kapské mesto letenky do kapského mesta letisko košice

Kedysi sa tu konával skutočný obchod s otrokmi, dnes mu hovoria "európske" mesto Afriky. Pýši sa prívlastkami ako najromantickejšie a najnavštevovanejšie. Ťažko si vybrať, čo je najväčším lákadlom pobrežného mesta a jeho okolia. Sami si vyberte medzi Mysom dobrej nádeje a Stolovou Horou, súčasťou národného parku Cape Peninsula.

K ceste do Kapského mesta môžeme využiť ponuku spiatočných leteniek z Košíc s let.spoločnosťou Turkish Airlines už od 469€ . V cene letenky je jedna príručná batožina a 1x zapísaná batožina do podpalubia o hmotnosti max. 30kg. Letenky za tieto ceny sú dostupné v rôznych termínoch od marca do decembra 2018.


► Letenky napríklad v termíne 7-17 máj 2018.

► Ubytovanie v Kapskom meste od 17€ na osobu a noc.


Kalendár termínov Košice - Kapské mesto 469€

Vyhľadať a rezervovať ubytovanie


Podmienky vstupu do Juhoafrickej republiky

Počínajúc 18. 4. 2016 občania SR, cestujúci do Juhoafrickej republiky, potrebujú vízum. Príslušným miestom na podanie žiadosti o vízum je Veľvyslanectvo JAR, Sandgasse 33, 1190 Viedeň. Ak má slovenský občan povolený pobyt v inej krajine ako SR, žiadosť podáva na Veľvyslanectve JAR príslušnom pre krajinu pobytu. Viac info v Podmienky cestovania do Juhoafrickej republiky.Kapské mesto z Košíc s letenkami od 469 eur