KAPSKÉ MESTO: Priame lety z Viedne s Austrian Airlines od 496€

19.Sep 2018 | 17:05
Autor: Dušan
Kategória: Lacné letenky
Značky: afrika južná afrika letenky do afriky Austrian Airlines kapské mesto letenky do kapského mesta letisko viedeň

Kedysi sa tu konával skutočný obchod s otrokmi, dnes mu hovoria "európske" mesto Afriky. Pýši sa prívlastkami ako najromantickejšie a najnavštevovanejšie. Ťažko si vybrať, čo je najväčším lákadlom pobrežného mesta a jeho okolia. Sami si vyberte medzi Mysom dobrej nádeje a Stolovou Horou, súčasťou národného parku Cape Peninsula.

K ceste do Kapského mesta môžeme využiť ponuku priamych letov z Viedne s let.spoločnosťou Austrian Airlines už od 496€. Letenky za túto sumu si môžete vyhľadať a rezervovať priamo cez stránky let. spoločnosti Austrian Airlines.

V cene letenky je jedna príručná batožina a 1x zapísaná batožina do podpalubia o hmotnosti max. 23kg. Letenky za tieto ceny sú dostupné v rôznych termínoch od konca októbra 2018 do marca 2019.


► Letenky napríklad v termíne 3-11 novembra 2018.

► Ubytovanie v Kapskom meste od 17€ na osobu a noc.


Vyhľadať letenky na stránke Austrian Airlines

VYHĽADAŤ A REZERVOVAŤ UBYTOVANIE


Podmienky vstupu do Juhoafrickej republiky

Počínajúc 18. 4. 2016 občania SR, cestujúci do Juhoafrickej republiky, potrebujú vízum. Príslušným miestom na podanie žiadosti o vízum je Veľvyslanectvo JAR, Sandgasse 33, 1190 Viedeň. Ak má slovenský občan povolený pobyt v inej krajine ako SR, žiadosť podáva na Veľvyslanectve JAR príslušnom pre krajinu pobytu. Viac info v Podmienky cestovania do Juhoafrickej republiky.
KAPSKÉ MESTO - Priame lety z Viedne s Austrian Airlines od 496 eur