Kapské mesto z Viedne s letenkami od 479€

18.Jan 2018 | 10:27
Autor: Dušan
Kategória: Lacné letenky
Značky: afrika letisko viedeň južná afrika kapské mesto letenky do afriky letenky do kapského mesta Turkish Airlines

Kedysi sa tu konával skutočný obchod s otrokmi, dnes mu hovoria "európske" mesto Afriky. Pýši sa prívlastkami ako najromantickejšie a najnavštevovanejšie. Ťažko si vybrať, čo je najväčším lákadlom pobrežného mesta a jeho okolia. Sami si vyberte medzi Mysom dobrej nádeje a Stolovou Horou, súčasťou národného parku Cape Peninsula.

K ceste do Kapského mesta môžeme využiť ponuku spiatočných leteniek z Viedne s let.spoločnosťou Turkish Airlines už od 479€ . V cene letenky je jedna príručná batožina a 1x zapísaná batožina do podpalubia o hmotnosti max. 30kg. Letenky za tieto ceny sú dostupné v rôznych termínoch od apríla do júna 2018.


► Letenky napríklad v termíne 10-18 apríl 2018.

► Ubytovanie v Kapskom meste od 17€ na osobu a noc.


Kalendár termínov Viedeň - Kapské mesto 479€

Vyhľadať a rezervovať ubytovanie


Podmienky vstupu do Juhoafrickej republiky

Počínajúc 18. 4. 2016 občania SR, cestujúci do Juhoafrickej republiky, potrebujú vízum. Príslušným miestom na podanie žiadosti o vízum je Veľvyslanectvo JAR, Sandgasse 33, 1190 Viedeň. Ak má slovenský občan povolený pobyt v inej krajine ako SR, žiadosť podáva na Veľvyslanectve JAR príslušnom pre krajinu pobytu. Viac info v Podmienky cestovania do Juhoafrickej republiky.Kapské mesto z Viedne s letenkami od 479 eur