KARIBIK: Martinik alebo Guadaloupe z Budapešti od 449€

31.Aug 2017 | 10:56
Autor: Dušan
Kategória: Lacné letenky
Značky: Fort-de-France letisko budapešť karibik MARTINIK letenky do karibiku air france letenky na martinik

Po ponukách leteniek na ostrov Svätý Martin prichádza let.spoločnosť Air France s ďalšou zaujímavou ponukou do Karibiku. Exotika, kde nemusíte vybavovať víza a ani výmenu peňazí. Ak k tomu priam ideálne počasie prajúce plážovej dovolenke a biele pláže obmývané tyrkysovou vodou. Navštívte francúzske zámorské departmenty a to Guadeloupe a Martinik.

V akciovej ponuke si môžete zakúpiť spiatočné letenky z Budapešti do Fort-de-France na Martiniku už od 449€ alebo do Poite a Pitre na Guadeloupe od 463€. V cene letenky je odbavená batožina do podpalubia o hmotnosti max. 23kg. Letenky za túto cenu sú dostupné od októbra 2017 do februára 2018.

V Paríži je potrebné sa premiestniť z letiska Charles de Gaulle (linka z/do Budapešti) na letisko Orly (linka z/do Karibiku). K presunu medzi zmieňovanými letiskami môžte využiť bezplatný (transfér je v cene letenky) autobus AirFrance – linka 3.


► Letenky napríklad v termíne 4-14 január 2018.

► Ubytovanie na Martiniku alebo Guadaloupe od 27€ na osobu a noc.


Kalendár termínov Budapešť- Martinik od 449€

Vyhľadať ubytovanie na Martiniku


Kalendár termínov Budapešť - Guadaloupe od 463€

Vyhľadať ubytovanie na Guadaloupe


Podmienky vstupu na Martinik

Občania EÚ potrebujú mať pri vstupe na Martinik platný cestovný pas.

Podmienky vstupu na Guadeloupe

Občania EÚ potrebujú mať pri vstupe na Guadeloupe platný cestovný pas.


Podnebie na Guadeloupe a na Martiniku

Podnebie na Guadeloupe je mierne tropické, strieda sa obdobie dažďov a sucha. Teplota je mierne tropická, často vejú vlhké morské pasáty. Priemerná teplota je medzi 24°C v o februári až do 27°C v auguste. More má teplotu medzi 25°C a 28°C, vlhkosť medzi 77% a 85%. Dve sezóny: od februára do júna je obdobie sucha. Obdobie dažďov – od júla do januára. Prudké dažde a možnosť tvorby cyklónov v tejto oblasti je od septembra do októbra.