Karibský ostrov Sv. Lucia z Prahy už od 459€

02.Feb 2017 | 22:50
Autor: Dušan
Kategória: Lacné letenky
Značky: karibik ostrov svätá lucia letenky do karibiku letisko praha klm delta

Maličký štátik leží na hornatom vulkanickom ostrove plnom úrodných údolí. Ale tým asi návštevníkov nepriťahuje. Svätá Lucia je karibským rajom so všetkým, čo k tomu patrí. A aj s niečím navyše – s vulkanickými vrchmi a sírovými prameňmi. Ako už býva zvykom v Karibiku, tieto nádhery niečo stoja. Našťastie sme pre vás našli aspoň letenky za výbornú cenu.

Využite ponuku od let.spoločnosí KLM a Delta Airlines a zaleťte si na ostrov Svätá Lucia. V aktuálnej ponuke si môžete zakúpiť spiatočné letenky z Prahy na ostrov Sv.Lucie už od 459€. V cene letenky je jedna príručná batožina a jedna zapísaná batožina do podpalubia o maximálnej hmotnosti 23kg. najlacnejšie letenky si môžete vyhľadať a rezervovať cez portál flugladen.at. V prípade rezervácie leteniek priamo cez stránky let.spoločnosti Delta Airlines zaplatíte o 13€ viac a to 472€ (12755 Kč). Letenky sú dostupné v rôznych termínoch od februára do mája 2017.

Pri ceste na ostrov Svätý Martin je v rámci cesty jeden stopover v Atlante, ktorý môžeme využiť na krátku prehliadku mesta.


► Letenky napríklad v termíne 17.2. - 1.3. 2017.

► Ubytovanie na Sv. Lucii už od 20€ na osobu a noc.


Vyhľadať letenky na flugladen.at od 459€

Vyhľadať letenky na stránkach delta.com od 472€

Vyhľadať a rezervovať ubytovanie


Podmienky vstupu na ostrov Svätá Lucia

Občania EÚ a EHS, vrátane SR a ČR nepotrebujú pre vstup na Svätú Luciu víza na dobu pobytu max. 90 dní. Potrebný je cestovný pas platný min. 6 mesiacov od vstupu do krajiny a spiatočná letenka či lodný lístok. Pri individuálnych cestách imigrační úradníci môžu požadovať aj potvrdenie o ubytovaní, 2 fotografie, potvrdenie o zamestnaní, cestovný itinerár, dostatočné finančné krytie, prípadne pozývajúci list. Pri odlete zo Svätej Lucie sa platí letiskový poplatok 54 XCD (cca 20 USD), deti do 12 rokov sú od poplatku oslobodené.