Karibský ostrov Sv. Lucia z Prahy už od 487€

03.Nov 2016 | 09:31
Autor: Dušan
Kategória: Lacné letenky
Značky: ostrov svätá lucia karibik letenky do karibiku letisko praha klm delta

Využite ponuku od let.spoločnosí KLM a Delta Airlines a zaleťte si za teplom do Karibiku. Možno ostrov Svätá Lucia bude pre vás tým pravým karibským rajom. V aktuálnej ponuke si môžete zakúpiť spiatočné letenky z Prahy na ostrov Sv.Lucie už od 487€. V cene letenky je jedna príručná batožina a jedna zapísaná batožina do podpalubia o maximálnej hmotnosti 23kg. Letenky sú dostupné v rôznych termínoch od novembra 2016 do marca 2017.

Pri ceste na ostrov Svätý Martin sú v rámci cesty dva stopovery v Amsterdame a Atlante, ktoré môžeme využiť na krátku prehliadku zmieňovaných miest.


► Letenky napríklad v termíne 10-19 január 2017.

► Ubytovanie na Sv. Lucii už od 20€ na osobu a noc.


Vyhľadať a rezervovať letenky

Kalendár termínov Praha - Sv. Lucia od 489€

Vyhľadať a rezervovať ubytovanie


Podmienky vstupu na ostrov Svätá Lucia

Občania EÚ a EHS, vrátane SR a ČR nepotrebujú pre vstup na Svätú Luciu víza na dobu pobytu max. 90 dní. Potrebný je cestovný pas platný min. 6 mesiacov od vstupu do krajiny a spiatočná letenka či lodný lístok. Pri individuálnych cestách imigrační úradníci môžu požadovať aj potvrdenie o ubytovaní, 2 fotografie, potvrdenie o zamestnaní, cestovný itinerár, dostatočné finančné krytie, prípadne pozývajúci list. Pri odlete zo Svätej Lucie sa platí letiskový poplatok 54 XCD (cca 20 USD), deti do 12 rokov sú od poplatku oslobodené.