KAZACHSTAN: Astana z Budapešti s letenkami od 58€

23.Sep 2018 | 11:27
Autor: Dušan
Kategória: Lacné letenky
Značky: letisko budapešť ázia astana kazachstán letenky do kazachstánu letenky do astany wizzair

Stredoázijský Kazachstan a ďalšia ponuka lacných leteniek do tejto zaujímavej krajiny. Aktuálne si môžete zakúpiť spiatočné letenky z Budapešti do Astany už od 18780Ft / 58€. Letenky za túto cenu sú dostupné v rôznych termínoch počas mesiaca november 2018.

Cena leteniek je konečná pri ceste s jednou príručnou batožinou. Ak je táto batožina o rozmeroch 55 × 40 × 23 cm s váhou max. 10 kg, tak si ju bezplatne odbavíte na checking prepážke a pôjde do podpalubia. Ak je vaša príručná batožina menšia ako 40 × 30 × 18 cm, tak si ju môžete zobrať so sebou na palubu. Ak si zakúpite službu WIZZ Priority, na palubu lietadla si budete môcť zobrať svoju príručnú batožinu (55 × 40 × 23 cm) a jednu ďalšiu malú tašku (40 × 30 × 18 cm).

Na každý kus podanej batožiny sa vzťahujú ďalšie poplatky.


► Letenky napríklad v termíne 11-21 november 2018.

► Ubytovanie v Astane už od 7€ na osobu a noc.


VYHĽADAŤ LETENKY DO ASTANY

VYHĽADAŤ UBYTOVANIE V ASTANE


Kazachstan nie je Borat

Čo si vybavíte, keď sa povie Kazachstan? Borata? Tak sa potom nečudujte, že sa na vás Kazachovia budú rovnako pozerať, ako keby vám Američan povedal, že film hostel odzrkadľuje Slovensko. Čo vlastne vieme o krajine, ktorá nám prednedávnom zrušila víza? čítať ďalej


Podmienky vstupu do Kazachstanu

Pri vstupe na územie Kazašskej republiky musia občania SR spĺňať podmienky stanovené jej zákonmi. Informovať o aktuálnych podmienkach vstupu a pobytu v Kazachstane je na území SR príslušná Kancelária veľvyslanectva Kazašskej republiky v SR.
Nižšie uvedené informácie sú určené pre základnú orientáciu. Občanom SR sa bezprostredne pred cestou do Kazachstanu odporúča ich overenie v Kancelárii veľvyslanectva Kazašskej republiky v SR.

Ku vstupu slovenských občanov do Kazachstanu je potrebný platný cestovný pas. V prípade vstupu a pobytu nepresahujúceho 30 dní nepotrebujú od 1.1.2017 občania SR víza. Ak je plánovaný pobyt dlhší ako 30 dní vízum sa vyžaduje. K žiadosti o vízum nad 30 dní, je potrebné predložiť pozvanie zaregistrované Ministerstvom vnútra alebo Ministerstvom zahraničných vecí Kazachstanu. Kompetencie ministerstiev sú rozdelené v závislosti od typu víz.

Vízum má formu nálepky do cestovného dokladu – platí pre vstup a pobyt na území Kazachstanu, vycestovanie z Kazachstanu, alebo tranzit územím Kazachstanu. Platnosť cestovného dokladu nesmie byť kratšia ako 3 mesiace odo dňa ukončenia platnosti víza.KAZACHSTAN - Astana z Budapešti s letenkami od 58 eur