Kirgizsko - Biškek z Viedne od 189€

19.Okt 2016 | 20:52
Autor: Michal
Kategória: Lacné letenky
Značky: ázia kirgizsko biškek letenky do ázie letenky do biškeku

Zaujímavá, turistami neprebádaná stredoázijská krajina Kirgizstan ponúka svojim návštevníkom ohromujúcu, drsnú a nedotknutú prírodu. Nájsť tu môžete nádherné hory, rozľahlé pláne na ktorých domáci obyvatelia žijú v tradičných jurtách. Zaujímavou možnosťou je aj návšteva horského národného parku Ala Archa či jazeraIssyk-Kul. Okrem hlavného a najväčšieho mesta Biškek netreba vynechať ani mesto Oš ležiace na trase hodvábnej cesty. Nezabudnuteľná bude návšteva miestneho trhu či múzea tejto preslávenej historickej cesty. Kirzgizsko je jednoducho krajina kde sa chodí obdivovať nádherná miestna príroda a pretrvávajúce tradície.

K ceste do Kirgizska môžete využiť aktuálnu ponuku leteniek z Viedne do Biškeku s Pegasus Airlines s cenou už od 189€. V cene najlacnejšieho tarifu je jedna príručná batožina. Príplatok za 20kg batožinu je 22€. Spoločnosť ponúka aj ďalší tarif, v ktorého cene je okrem zmieňovanej batožiny aj možnosť výberu sedadla a občerstvenie s nápojmi počas letov. Cena takýchto leteniek začína na sume 245€. Letenky za túto sumu sú dostupné v rôznych termínoch od januára do marca 2017.


► Letenky napríklad v termíne 20.2. 6.3. 2016.

► Ubytovanie v Biškeku už od 4€ na osobu a noc.


Vyhľadať a rezervovať letenky

Vyhľadať a rezervovať ubytovanie


Kirgizsko - Podmienky vstupu

Občania Slovenskej republiky sa môžu zdržiavať na území Kirgizskej republiky po dobu nepresahujúcu 60 dní bez víz. Zákon má obmedzenú platnosť – do 31.12.2020. Platnosť cestovného dokladu občana SR musí byť najmenej 6 mesiacov dlhšia ako je predpokladaný dátum odchodu z krajiny.

S platnosťou od 4. novembra 2016 každý cudzinec, vrátane občanov Slovenskej republiky, ktorého pobyt v Kirgizskej republike bude viac ako 5 pracovných dní, podlieha povinnosti registrácie u miestnych orgánov. Registráciu je nevyhnutné vykonať počas prvých 5 dní pobytu v krajine.