KIRGIZSKO: Biškek z Viedne s letenkami od 279€

06.Júl 2023 | 18:16
Autor: Dušan
Kategória: Lacné letenky
Značky: letenky do biškeku kirgizsko biškek letisko viedeň ázia letenky do ázie

Zaujímavá, turistami neprebádaná stredoázijská krajina Kirgizstan ponúka svojim návštevníkom ohromujúcu, drsnú a nedotknutú prírodu. Nájsť tu môžete nádherné hory, rozľahlé pláne na ktorých domáci obyvatelia žijú v tradičných jurtách. Zaujímavou možnosťou je aj návšteva horského národného parku Ala Archa či jazeraIssyk-Kul. Okrem hlavného a najväčšieho mesta Biškek netreba vynechať ani mesto Oš ležiace na trase hodvábnej cesty. Nezabudnuteľná bude návšteva miestneho trhu či múzea tejto preslávenej historickej cesty. Kirzgizsko je jednoducho krajina kde sa chodí obdivovať nádherná miestna príroda a pretrvávajúce tradície.

K ceste do Kirgizska môžete využiť aktuálnu ponuku leteniek z Viedne do Biškeku s Pegasus Airlines s cenou od 279€. V cene letenky je jedna príručná batožina o váhe do 8kg. Za zapísanú batožinu do podpalubia o váhe do 20kg je poplatok 40€.

Letenky sú dostupné pre cesty v rôznych termínoch od decembra 2023 do marca 2024.


► Letenky napríklad v termíne 13.2. - 9.3. 2023.


Kalendár termínov Viedeň - Biškek

VYHĽADAŤ A REZERVOVAŤ UBYTOVANIE


Kirgizsko - Podmienky vstupu

Informovať sa o aktuálnych podmienkach vstupu a pobytu v Kirgizsku môžete na Veľvyslanectve Kirgizska so sídlom vo Viedni. Nižšie uvedené informácie sú určené pre základnú orientáciu.

Občania Slovenskej republiky sa môžu zdržiavať na území Kirgizskej republiky po dobu nepresahujúcu 60 dní bez víz. Tento jednostranný 60-dňový bezvízového režim platí do 31. decembra 2025.

Na pobyt v Kirgizsku dlhší ako 60 dní vydá slovenským občanom vízum Veľvyslanectvo Kirgizska vo Viedni. Na pobyt presahujúcu 60 dní majú občania SR možnosť požiadať o víza aj elektronicky.

Platnosť cestovného dokladu občana SR musí byť najmenej 6 mesiacov dlhšia ako je predpokladaný dátum odchodu z krajiny.

S platnosťou od 4. novembra 2016 každý cudzinec, vrátane občanov Slovenskej republiky, ktorého pobyt v Kirgizskej republike bude viac ako 5 pracovných dní, podlieha povinnosti registrácie u miestnych orgánov. Registráciu je nevyhnutné vykonať počas prvých 5 dní pobytu v krajine.

Bližšie informácie na [email protected] alebo na webovej stránke Ministerstva zahraničných vecí Kirgizska.Kirgizsko - Biškek z Viedne s letenkami od 279 eur