Kolymská diaľnica - Magadan a Jakutsk s multi-city letenkami 409€

17.Dec 2016 | 16:09
Autor: Dušan
Kategória: Lacné letenky
Značky: ázia rusko letenky do ruska magadan Jakutsk Kolymská diaľnica Cesta kostí

Kolymská diaľnica alebo "Cesta kostí" spája dve mestá na ďalekom východe. Od Ochotského mora z mesta Magadan až do chladného Jakutska naprieč Sibírou v dĺžke okolo 2500km. Alebo opačným smerom. Viac o tejto ceste si môžete prečítať v cestopise Martina Navrátila s názvom "Cesta kostí alebo cestovanie pri mínus 55°C" Ak vás tento cestopis inšpiroval a láka vás takáto dobrodružná cesta, tak práve pre vás sme pripravili tento tip na letenky.

V aktuálnej ponuke od ruskej let.spoločnosti S7 si môžete zakúpiť multi-city letenky z Prahy do Magadanu a s návratom z Jakutska do Viedne už od 409€. V cene letenky je jedna príručná batožina o maximálnej hmotnosti 10kg. Letenky sú dostupné v rôznych termínoch od apríla do októbra 2017.


Letenky napríklad v termíne 7-14 február 2017.

► Ubytovanie v Magadane už od 12€ na osobu a noc.

► Ubytovanie v Jakutsku už od 6€ na osobu a noc.


Vyhľadať a rezervovať letenky

Vyhľadať ubytovanie v Magadane

Vyhľadať ubytovanie v Jakutsku


Víza do Ruska - Ruské vízové centrum

Najdôležitejšou a prvoradou úlohou vízového centra je urýchlenie a zjednodušenie procesu vybavenia víz na vstup do Ruskej federácie. To je možné vďaka súčinnosti Ruských vízových centier s konzulárnymi úradmi Ruskej federácie, súčasnej materiálno-technickej základni a tiež vďaka použitiu najnovších technológií pri preberaní a spracovaní dokumentov.

Veľvyslanectvo alebo Generálny konzulát Ruskej federácie skúma žiadosti o víza a prijíma rozhodnutie o vydaní alebo nevydaní víza v priebehu lehoty, stanovenej pre požadovaný typ víza (bežne od 4 do 10 kalendárnych dní) po predložení kompletného balíka dokumentov a po zaplatení konzulárnych poplatkov.


Foto: Miroslav Schwab