Kréta koncom prázdnin. Heraklion z Viedne s letenkami od 35€

03.Jún 2020 | 11:40
Autor: Dušan
Kategória: Lacné letenky
Značky: európa grécko kréta letenky do grécka letenky na krétu letisko viedeň heraklion wizzair LETENKY DO heraklionu

V aktuálnej ponuke let.spoločnosti Wizzair si môžete zakúpiť spiatočné letenky z Viedne do Heraklionu už od 35€.Cena platí pre členov WIZZ DISCOUNT CLUB. Letenky do Heraklionu sú dostupné pre cesty v termínoch koncom augusta a počas septembra 2020.

  • Všetci cestujúci si môžu bezplatne zobrať na palubu jednu príručnú batožinu s rozmermi do 40 × 30 × 20 cm. Cestujúci, ktorí si zakúpili službu WIZZ Priority, si budú môcť zobrať ďalší kufor na kolieskach s rozmermi do 55 × 40 × 23 cm. Spoločnosť Wizz Air okrem toho predstavuje popri existujúcich možnostiach 20 a 32 kg nový typ podanej batožiny s maximálnou hmotnosťou 10 kg.

Za ďalší kus podanej batožiny do podpalubia sa vzťahujú dodatočné poplatky.


► Letenky napríklad v termíne 30.8. - 3.9. 2020.

► Ubytovanie na Kréte už od 12€ na osobu a noc.


VYHĽADAŤ LETENKY do Heraklionu

Kalendár termínov Viedeň - Heraklion

VYHĽADAŤ A REZERVOVAŤ UBYTOVANIE

Kréta - najväčší grécky ostrov a jeho poklady

Z východu na západ je to len 260 kilometrov. Kľukatými cestami sa to zdá ako večnosť, ktorá sa ešte predĺži, keď na každom metri stojíte, aby ste si zvečnili nejakú pozoruhodnosť. Taká je Kréta. Toľko je na nej pokladov. Strávila som tu dokopy dva roky a stále vidím na mape miesta, ktoré som nenavštívila. Aj také, ktoré by som navštívila ešte raz. Dvakrát. Päťkrát. Stokrát... čítať ďalejKréta koncom prázdnin. Heraklion z Viedne s letenkami od 35 eur