KUBA S TURKISH AIRLINES: Letenky z Viedne do Havany od 439€

17.Jan 2020 | 20:30
Autor: Dušan
Kategória: Lacné letenky
Značky: letenky na kubu karibik havana kuba letenky do havany letisko viedeň Turkish Airlines letenky do karibiku

Tam, kde sa popri dlhočiznej promenáde Malecon premávajú farebné kabriolety. Kde najdôležitejšou tekutinou je rum. Kde zvyšky koloniálnej slávy zazriete na ropadavajúcich sa budovách v uliciach, v ktorých snáď nikdy nestíchne hudba. Kde si ju užijete? V temparamentnej Havane s letenkami od spoločnosti Turkish Airlines.

V aktuálnej ponuke zmieňovanej let.spoločnosti si môžete zakúpiť spiatočné letenky z Viedne do Havany už od 439€. Každý cestujúci (okrem infantov) má nárok na jeden kus príručnej batožiny s rozmermi 55x40x23 cm a maximálnou hmotnosťou 8kg, ďalej si môže so sebou na palubu vziať spravidla 1 ks príručnej batožiny limitovaných rozmerov a maximálnou hmotnosťou 2kg. Každý cestujúci (okrem infantov) má nárok na 2 ks podpalubnej batožiny, pričom maximálna váha jednej batožiny je 23kg.

Letenky z Viedne do Havany sú dostupné pre cesty počas mesiacov máj, jún a november 2020.


► Letenky napríklad v termíne 2-10 november 2020.

► Ubytovanie v Havane už od 14€ na osobu a noc.


KALENDÁR TERMÍNOV VIEDEŇ - HAVANA 439€

KALENDÁR TERMÍNOV VIEDEŇ - HAVANA 489€

VYHĽADAŤ A REZERVOVAŤ UBYTOVANIE

Vo víre salsy s chuťou karibského rumu a kubánsky cigár

Neďaleko pobrežia Ameriky, uprostred Karibského mora, sa rozprestiera takzvaný ostrov slobody. Tento je domovom kubánskej republiky, všeobecne známej pod lokálnym názvom Kuba. Väčšina ostrova je tvorená nížinami, no kde tu nájdeme aj pohoria. Poprechádzať sa môžete aj popri priezračnom mori, nádherných pieskových plážach či historických pamiatkach z obdobia španielskej nadvlády. Hlavným, a zároveň aj najdôležitejším mestom je každému dobre známa Havana... čítať ďalej


Podmienky vstupu na Kubu

Platí obojstranný vízový styk.

Občania SR – za účelom turistiky stačí tzv. turistická karta (tarjeta del turista). Pri vstupe na Kubu je každý návštevník povinný vyplniť štatistický lístok (za dieťa do 14 rokov vyplňuje rodinný príslušník alebo spolucestujúci). V tlačive sa uvádzajú osobné údaje a adresa, kde sa bude návštevník počas pobytu na Kube zdržiavať. Tento lístok je dôležité nestratiť, pretože pri odchode z krajiny dochádza pri jeho strate k problémom s colnými orgánmi.

V SR sa turistická karta žiada na Veľvyslanectve Kuby v Bratislave. Ak občan SR cestuje z inej krajiny na Kubu odporúčame kontaktovať turistickú agentúru prípadne leteckú spoločnosť, ktoré v mnohých krajinách zabezpečujú tieto karty. Turistická karta platí na 30 dní pobytu. Za iným účelom ako turistika sú potrebné víza, žiadať na Veľvyslanectve Kuby.

Pri vstupe je nevyhnutné preukázať sa platným zdravotným poistením a spiatočnou letenkou.KUBA S TURKISH AIRLINES - Spiatočné letenky z Viedne do Havany od 439 eur