KUBA S TURKISH AIRLINES: Spiatočné letenky z Viedne do Havany od 449€

16.Mar 2019 | 10:00
Autor: Dušan
Kategória: Lacné letenky
Značky: letenky na kubu karibik havana kuba letenky do havany letisko viedeň Turkish Airlines letenky do karibiku

Tam, kde sa popri dlhočiznej promenáde Malecon premávajú farebné kabriolety. Kde najdôležitejšou tekutinou je rum. Kde zvyšky koloniálnej slávy zazriete na ropadavajúcich sa budovách v uliciach, v ktorých snáď nikdy nestíchne hudba. Kde si ju užijete? V temparamentnej Havane s letenkami od spoločnosti Turkish Airlines.

V aktuálnej ponuke zmieňovanej let.spoločnosti si môžete zakúpiť spiatočné letenky z Viedne do Havany už od 449€. V cene letenky je jedna príručná batožina a 2x zapísaná batožina do podpalubia o hmotnosti 23kg.

Letenky z Viedne do Havany sú dostupné pre cesty v termínoch od mája do decembra 2019.


► Letenky napríklad v termíne 6-16 máj 2019.

► Ubytovanie v Havane už od 14€ na osobu a noc.


KALENDÁR TERMÍNOV VIEDEŇ - HAVANA 449€

VYHĽADAŤ A REZERVOVAŤ UBYTOVANIE



► Využite možnosť ubytovania v súkromí cez portál Airbnb a získajte až 30€ kredit na ubytovanie

► Využite zľavový kupón spoločnosti Booking.com a získajte späť 10% z ceny ubytovania



Vo víre salsy s chuťou karibského rumu a kubánsky cigár

Neďaleko pobrežia Ameriky, uprostred Karibského mora, sa rozprestiera takzvaný ostrov slobody. Tento je domovom kubánskej republiky, všeobecne známej pod lokálnym názvom Kuba. Väčšina ostrova je tvorená nížinami, no kde tu nájdeme aj pohoria. Poprechádzať sa môžete aj popri priezračnom mori, nádherných pieskových plážach či historických pamiatkach z obdobia španielskej nadvlády. Hlavným, a zároveň aj najdôležitejším mestom je každému dobre známa Havana... čítať ďalej


Podmienky vstupu na Kubu

Platí obojstranný vízový styk.

Občania SR – za účelom turistiky stačí tzv. turistická karta (tarjeta del turista). Pri vstupe na Kubu je každý návštevník povinný vyplniť štatistický lístok (za dieťa do 14 rokov vyplňuje rodinný príslušník alebo spolucestujúci). V tlačive sa uvádzajú osobné údaje a adresa, kde sa bude návštevník počas pobytu na Kube zdržiavať. Tento lístok je dôležité nestratiť, pretože pri odchode z krajiny dochádza pri jeho strate k problémom s colnými orgánmi.

V SR sa turistická karta žiada na Veľvyslanectve Kuby v Bratislave. Ak občan SR cestuje z inej krajiny na Kubu odporúčame kontaktovať turistickú agentúru prípadne leteckú spoločnosť, ktoré v mnohých krajinách zabezpečujú tieto karty. Turistická karta platí na 30 dní pobytu. Za iným účelom ako turistika sú potrebné víza, žiadať na Veľvyslanectve Kuby.

Pri vstupe je nevyhnutné preukázať sa platným zdravotným poistením a spiatočnou letenkou.



KUBA S TURKISH AIRLINES - Spiatočné letenky z Viedne do Havany od 449 eur