Sicília koncom leta s letenkami od 48€

10.Júl 2017 | 22:30
Autor: Dušan
Kategória: Lacné letenky
Značky: wizzair európa letisko budapešť catania sicília letenky na sicíliu letenky do talianska taliansko

„Šuter" na špici talianskej čižmy je najväčší ostrov Stredozemia. Spájame si ho s mafiou, no každý kto Sicíliu navštívil, vie, že tá tu dávno prím nehrá. Viac pozornosti (právom) pútajú cenné pamiatky na čele s gréckymi chrámami, rôznorodé pláže, nádherné prírodné scenérie a nad tým všetkým stojacia činná sopka Etna.

Sicílske mesto Catania je známe svojou polohou neďaleko sopky Etna. V meste si môžete prehliadnuť početné trhy s pestrofarebnými pultami plnými ovocia, zeleniny, rýb či mäsa. Najznámejším z miestnych trhov je práve trh La Fiera. Mesto je aj vhodným vstupným bodom na spoznanie a preskúmanie ostrova. Môžete si tak prezrieť jeho krásy a okolité miesta ako sú Syrakúzy či Palermo. Catania a Sicília sú oblasti Talianska, ktoré vám určite majú čo ponúknuť.

Ak chcete navštíviť Sicíliu, tak sme si pre vás pripravili dva tipy na letenky, jedne z Budapešti a jeden z Bratislavy.

V prvej ponuke od let.spoločnosti Wizzair si môžete zakúpiť spiatočné letenky z Budapešti do sicílskej Catanie už od 14680Ft (cca 48€). Cena platí len dnes pre členov WIZZ DISCOUNT CLUB. Ak nieste členom klubu, tak cena leteniek je od 66€. Cena leteniek je konečná pri ceste s menšou príručnou batožinou (42cm x 32cm x 25cm). Poplatok za podpalubnú batožinu do 23kg je 78€ a za väčšiu batožinu do 32kg je poplatok 98€. Najlacnejšie letenky sa dajú nájsť v pár termínoch počas mesiaca október 2017.

V druhej ponuke od let.spoločnosti Ryanair si môžete zakúpiť spiatočné letenky z Bratislavy do Trapani na Sicílii už od 60€. V cene letenky je 1 príručná batožina do 10kg a jedna menšia príručná batožina ako napríklad dámska kabelka alebo taška na notebook či fotoaparát. V prípade, že by ste chceli cestovať s väčšou batožinou, napríklad s kufrom o váhe do 15kg, je poplatok za túto batožinu 30€. Za batožinu o váhe 20kg je poplatok 40€. Aj v tomto prípade sú najlacnejšie letenky dostupné v termínoch počas mesiaca október 2017.


► Letenky napríklad v termíne 7-17 október 2017.

► Ubytovanie v Catanii už od 18€ na osobu a noc.


WIZZ DISCOUNT CLUB: Členstvo stojí 30€, platí pre Vás a jedného ďalšieho spolucestujúceho a je platné po dobu jedného roka. V prípade skupiny do 6 cestujúcich (to znamená Vy + ďalších max.5 osôb) je poplatok za členstvo 60€. Cena leteniek je konečná pri ceste s menšou príručnou batožinou (42cm x 32cm x 25cm). Zľava na letenky sa oplatí už pri prvej rezervácii ak v rámci tejto rezervácie cestujú 2 alebo viac osôb. <viac info>


Vyhľadať letenky na Sicíliu

Kalendár termínov Budapešť - Catania

Kalendár termínov Bratislava - Trapani


Vyhľadať ubytovanie na Sicílii