KRÉTA: Heraklion s last-minute letenkami z Bratislavy od 42€

18.Aug 2018 | 21:00
Autor: Dušan
Kategória: Lacné letenky
Značky: európa grécko kréta letisko bratislava letenky do grécka travel service letenky na krétu LETENKY DO heraklionu heraklion

K ceste do Grécka na ostrov Kréta môžete využiť akciovú ponuku charterovej let.spoločnosti Travel Service a zakúpiť si last minute spiatočné letenky z Bratislavy do Heraklionu už od 1090Kč (cca 42€). Cena leteniek je konečná pri ceste s príručnou batožinou a jednou zapísanou batožinou do podpalubia o hmotnosti do 15kg.

Letenky sú dostupné v konkrétnych dátumoch a to 22-29 august 2018.


► Letenky napríklad v termíne 22-29 august 2018

► Ubytovanie na Kréte už od 10€ na osobu a noc.


Vyhľadať letenky Bratislava - Heraklion

Vyhľadať ubytovanie na kréte


Tip na ubytovanie

Keďže sa jedná o last-minute letenky v konkrétny dátum, tak aj ponuka a výber ubytovania je limitovaný práve na tento termín. Za zmienku by mohlo stáť ubytovanie Michalis Studios, ktoré sa nachádza cca 60km od letiska v Heraklione. Toto ubytovanie sa nachádza pár desiatok metrov od mora. Izby sú klimatizované s balkónom, ktorý má výhľad na more. Ubytovacie zariadenie ponúka na pláži bezplatné ležadlá a slnečníky. Za apartmán pre 2 osoby na 7 dní zaplatíte 195€, čo je cca 98€ na osobu. V cene nie je žiadna strava. V prípade, že sa rozhodnete pre pobyt aj so stravou (raňajky + večere), zaplatíte za tento apartmán 335€.

V prípade, že sa rozhodnete cestovať viacerí, tak napríklad štúdio Standard pre 4 osoby vás bude stáť 270€, čo je približne 68€ na osobu. Aj v tomto prípade je to bez stravy. Ak si zvolíte možnosť stravovania formou polpenzie, tak za pobyt v tomto štúdiu zaplatíte 459€, čo je približne 115€ na osobu.

Ušetriť môžete aj s využitím nášho 10% zľavového kupónu na ubytovanie.

Vyhľadať ubytovanie v Michalis Studios


Kréta - najväčší grécky ostrov a jeho poklady

Z východu na západ je to len 260 kilometrov. Kľukatými cestami sa to zdá ako večnosť, ktorá sa ešte predĺži, keď na každom metri stojíte, aby ste si zvečnili nejakú pozoruhodnosť. Taká je Kréta. Toľko je na nej pokladov. Strávila som tu dokopy dva roky a stále vidím na mape miesta, ktoré som nenavštívila. Aj také, ktoré by som navštívila ešte raz. Dvakrát. Päťkrát. Stokrát... čítať ďalej