LETENKY DO GRÉCKA: Atény z Bratislavy začiatkom roka od 44€

03.Sep 2017 | 12:37
Autor: Dušan
Kategória: Lacné letenky
Značky: európa atény grécko letenky do grécka letenky do atén letisko bratislava rynair

Grécka metropola, ktorá má čo ponúknuť nie len milovníkom pamiatok ale aj milovníkom stredomorskej kuchyne. "Ochutnať" Atény môžete teraz aj vy máte teraz vďaka ponuke leteckej spoločnosti Ryanair s možnosťou zakúpiť si spiatočné letenky z Bratislavy do Atén už od 44€ . V cene letenky je 1x príručná batožina do 10kg o rozmeroch 55cm x 40cm x 20cm a jedna menšia príručná batožina, napríklad dámska kabelka alebo taška na notebook či fotoaparát s rozmermi max. 35cm x 20cm x 22cm.

V prípade zapísanej batožiny do podpalubia o váhe 15kg je poplatok 30€. Za batožinu o hmotnosti do 20kg si priplatíte 40€. Letenky do Atén sú dostupné v rôznych termínoch počas mesiaca január 2018.


► Letenky napríklad v termíne 20-23 január 2018.

► Ubytovanie v Aténach už od 7€ na osobu a noc.


Vyhľadať letenky do Atén

Vyhľadať ubytovanie v AténachVyužite možnosť ubytovania v súkromí cez portál Airbnb a získajte 25€ kredit na ubytovanie.Doprava z letiska do centra Atén

Najrýchlejší a najpohodlnejší spôsob dopravy z letiska do centra Atén pomocou metra. Linka metra Line 3 " Aghia Marina - Athens International Airport" spája letisko s "Syntagma Square" a "Monastiraki" v intervale 30 minút.


Ceny lístkov:

  • jednosmerný lístok z letiska 10€
  • spiatočný lístok na letisko 18€
  • 3-dňový lístok na MHD + cesta z/na letisko 24€


Atény. Vo víre starovekej krásy.

Grécke Atény patria k najvýznamnejším mestám sveta. Stáročia sa v nich tvorili dejiny sveta a hoci dnes sa situácia zmenila, každému kto miluje dejiny pripravia Atény nezabudnuteľné chvíle. Pohoda, lenivá atmosféra, chuť souvlaki a unikátne stavby spravia to, že odtiaľto nebudete chcieť odchádzať... čítať ďalej