LETENKY DO INDIE: Bangalúr z Krakova od 363€

24.Sep 2017 | 10:45
Autor: Dušan
Kategória: Lacné letenky
Značky: letenky do Indie letenky do Bangalúr ázia india Bangalúr letenky do ázie letisko krakov air france

V našich tipoch na letenky do Indie sa najčastejšie vyskytuje Dillí, Bombaj a občas aj Goa a dnes našu ponuku dopĺňa aj hlavné mesto indického štátu Karnátaka – Bangalúr. Toto tretie najväčšie mesto v Indii sa môže pochváliť jednou z najlepších indických kuchýň či tradičnou umeleckou scénou. Okrem toho môžete v Bangalúre nájsť pozostatky hippies generácie. Na tí, ktorí sa obávajú šialenej indickej dopravy, tak nemusia mať obavy. Mesto už stihlo vybudovať novú rýchlu sieť podzemnej dopravy.

V aktuálnej ponuke od let.spoločnosti Air France si môžete zakúpiť spiatočné letenky z Karkova do indického mesta Bangalúr už od 363€. V cene letenky je jedna príručná batožina a jedna zapísaná batožina do podpalubia o hmotnosti max. 30kg. Letenky do Indie sú dostupné v rôznych termínoch od októbra 2017 do marce 2018.

Letenky za túto sumu si môžete vyhľadať a rezervovať priamo cez stránky let.spoločnosti Air France. V prípade, že dávate prednosť rezervácii v slovenskom jazyku, tak sme si pre vás pripravili kalendár termínov a cien s cenou od 371€.


► Letenky napríklad v termíne 23-31 január 2018.

► Ubytovanie v Indii už od 4€ na osobu a noc.


Vyhľadať letenky na stránke Air France

Kalendár termínov Krakov - Bangalúr

Vyhľadať ubytovanie v Bangalúre


Podmienky vstupu do Indie

Platný cestovný pas s minimálne 6 mesačnou platnosťou. Potvrdenie o očkovaní sa nevyžaduje /s výnimkou cestujúcich, ktorí prichádzajú z oblastí výskytu žltej zimnice – Afrika, Južná Amerika/. Pre Andamanské a Nikobarské ostrovy treba okrem indických víz aj povolenie na vstup.


Ako vybaviť víza do Indie v Bratislave

Stručný návod ako na nič nezabudnúť

Vízia do Indie nie je možné vybaviť na hraničných priechodoch ani letiskách, pri návšteve Indie tak musíte spraviť vopred. Pri pobyte do 30 dní stačí vyplniť online žiadosť o e-TOURIST VISA (eTV). Pri pobyte viac ako 30 dní je potrebné vybaviť víza osobne cez ambasádu.

Viac info ako ďalej postupovať pri vybavovaní víz do Indie si môžte prečítať na stránke www.cestujemespolu.com


India pre začiatočníkov

India patrí k bezpečným krajinám. Najviac krádeží je v oblastiach, ktoré cestovatelia najviac navštevujú. To jest Agra, Dillí a Džajpur. V záujme vašej bezpečnosti vám odporúčame:

  • Jesť iba to, čo sa dá ošúpať alebo je prevarené.
  • Preferovať na jedenie miesta, ktoré navštevujú aj domáci s deťmi.
  • Chodiť oblečený podobne ako domáci, t.j. ženy by nemali mať vyzývavé oblečenie ako napríklad veľký výstrih. Aj keď ste oblečení vyzývavo, v zásade vám nič nehrozí, len veľmi zvedavé pohľady.
  • Mať vo vlaku všetky peniaze a dokumenty pri sebe.
  • Piť len balenú vodu.
  • Dávať si pozor pri prechode cez cestu. Autá majú totiž v zásade prednosť pred chodcami, aj keď je zelená.

Pre viac info si prečítajte náš článok India pre začiatočníkov - pár tipov a rád na cestu.