Letenky do Indie s Turkish Airlines už od 399€

21.Apr 2016 | 17:29
Autor: Dušan
Kategória: Lacné letenky
Značky: ázia india dillí bombaj letenky do Indie letenky do dillí letenky do ázie letisko budapešť Turkish Airlines

Rozmýšľate nad tým, kam by ste podnikli exotickú cestu napríklad už túto jeseň či zimu? Čo tak sa vybrať na potulky do Indie s letenkami od Turhish Airlines? Aktuálna ponuka spiatočných leteniek z Budapešti do Bombaja od 399€ alebo do Dillí od 409€. V prípade, že sa rozhodnete pre dôkladnejšie preskúmanie Indie, tak pre tých máme ponuku kombinovaných leteniek z Budapešti do Bombaja a s návratom z Dillí do Budapešti už od 399€. V cene letenky je jedna príručná batožina a jedna zapísaná batožina do podpalubia o hmotnosti max. 30kg. Letenky sú dostupné v rôznych termínoch od mája 2016 do marca 2017.


► Letenky napríklad v termíne 2-24 november 2016.

► Ubytovanie v Indii už od 4€ na osobu a noc.


Kalendár termínov a cien

Budapešť – Bombaj – Budapešť od 399€

Budapešť – Dillí / Bombaj – Budapešť od 399€

Budapešť – Dillí – Budapešť od 419€


Vyhľadať a rezervovať ubytovanie v Dillí

Vyhľadať a rezervovať ubytovanie v Bombaji


Mohlo by Vás zaujímať

Severná India cez objektív
Jedného dňa mi volal Andrej, že sú lacné letenky do Indie, neváhal som a v momente som bol rozhodnutý. Bohužiaľ, letenky boli za pár minút vypredané a nestihli sme ich kúpiť. O týždeň mi volá zas, tentokrát sme už úspešní. Vybavujeme víza, očkovania a odchádzame na výlet. Pred odchodom čítam cestopisy, polovica ľudí sa sťažuje, ostatní su nadšení, a tak som plný očakávaní… čítať ďalej
Podmienky vstupu do Indie

Platný cestovný pas s minimálne 6 mesačnou platnosťou. Potvrdenie o očkovaní sa nevyžaduje /s výnimkou cestujúcich, ktorí prichádzajú z oblastí výskytu žltej zimnice – Afrika, Južná Amerika/.Slovenskí občania cestujúci do Indie musia požiadať o víza veľvyslanectvo Indickej republiky v Bratislave na adrese:

Veľvyslanectvo Indickej republiky

  • Dunajská 4
  • 811 08 Bratislava
  • Tel.: 00421 /2/ 5296 2915
  • Fax.: 00421 /2/ 5296 2921
  • www.indianembassy.sk

Žiadosť o víza je predpísané tlačivo, ktoré musí byť riadne vyplnené a podpísané a ku ktorému musia byť priložené nasledovné doklady:

  • platný slovenský pas (platný minimálne 6 mesiacov) s minimálne dvoma prázdnymi stranami
  • dve aktuálne farebné fotografie pasového formátu
  • doklad o dostatočnom finančnom krytí (50 USD na každý deň pobytu v Indii)
  • spiatočná letenka
  • doklad o cestovnom poistení liečebných nákladov na celú dobu pobytu v Indii

Žiadosť o udelenie víza a ďalšie informácie o druhoch udeľovaných víz získate priamo na veľvyslanectve Indickej republiky v Bratislave, prípadne na uvedenej internetovej stránke veľvyslanectva.


Ako vybaviť víza do Indie v Bratislave

Vízia do Indie nie je možné vybaviť na hraničných priechodoch ani letiskách, pri návšteve Indie tak musíte spraviť vopred. Najskôr je potrebné vyplniť elektronickú žiadosť a potom s vytlačenou žiadosťou zájsť na indickú ambasádu v Bratislave, ktorá je otvorená každý deň. Typicky trvá vybavenie víz 3 pracovné dni, často sú však hotové už aj na druhý deň. Každý žiadateľ je povinný prísť osobne, nedá sa spraviť ani hromadná žiadosť ani žiadosť v zastúpení...

Viac si môžete prečítať na stránkach cestujemespolu.com