LETENKY DO KARIBIKU: Portoriko z Viedne už od 399€

01.Nov 2018 | 13:00
Autor: Dušan
Kategória: Lacné letenky
Značky: san Juan karibik Portoriko letenky do karibiku klm air france letenky do portorika letisko viedeň

Portoriko, krajina hôr, vodopádov ale aj dažďových pralesov či menších i väčších ostrovčekoch. Na rozdiel od svojich karibských susedov je bohatším ostrovom s rozvinutejšou infraštruktúrou. Užijete si pohodovú dovolenku nie len na plážach ale i vo vychytených hoteloch, plážových baroch či kasínach.

Využite priaznivé ceny leteniek od Let.spoločností KLM, Air France a Delta Airlines a zaleťte si do Portorika. V aktuálnej ponuke si môžete zakúpiť spiatočné letenky z Viedne do San Juan v Portoriku už od 399€.

V cene spiatočnej letenky JE LEN JEDNA PRÍRUČNÁ BATOŽINA o váhe do 10kg o rozmeroch 55cm x 35cm x 23cm a jedna menšia príručná batožina s rozmermi max. 40cm x 30cm x 15cm a váhou do 2kg.

Letenky do Portorika sú dostupné od januára do júna 2019.


► Letenky napríklad v termíne 13-20 január 2019.

► Ubytovanie v Portoriku už od 16€ na osobu a noc.


KALENDÁR TERMÍNOV VIEDEŇ - PORTORIKO 399€

VYHĽADAŤ A REZERVOVAŤ UBYTOVANIEVyužite možnosť ubytovania v súkromí cez portál Airbnb a získajte až 30€ kredit na ubytovanie.Podmienky vstupu do Portorika (USA víza)

Platný pas a vízum alebo biometrický pas a vytlačené potvrdenie prostredníctvom elektronickej cestovnej autorizácie – ESTA

Bezvízový styk Visa Waiver Program umožňuje cesty občanom SR na územie všetkých 50 štátov Spojených štátov amerických vrátane Portorika a na ostrovy Guam a Americké panenské ostrovy (US Virgin Islands). Na ostatné závislé americké územia sa bezvízový styk s USA nevzťahuje a ostáva i naďalej povinnosť požiadať Veľvyslanectvo USA o udelenie amerického víza.


Zaujalo vás Portoriko? Inšpirujte sa našimi cestopismi:

Kuba je mŕtva, nech žije Portoriko.
„Tam teraz nechoďte, chcete skapať pri hurikáne?!", prorokoval náš portorický, recidívami poznačený kolega Jesus a my sme napočudovanie všetkých prizerajúcich „Ježiška" neposlúchli a išli. Nie, nepostihol nás odmäk neurocytov z niekoľkomesačnej nedostatočne vyváženej americkej poživne, len sme začuli, že klimatické záležitosti v Puerto Ricu sú o šťastí (na čele s 200 $ letenkou z NY to bola kľúčová informácia). Vale, compañeros! čítať ďalej

Culebra - Plastová panna Portorika
Ak ste po mojom prvom reporte o Puerto Ricu nadobudli presvedčenie, že sme snáď sopľaví traveleri, srdečne rada vám túto ideu rozbijem. V itinerári sme mali od začiatku tripu tučným písmom vyznačený hadí ostrov Culebra, ktorý sa rozvaľuje na ploche 30 km². Na tak malom území sa dá máločo pohnojiť (aj keď by sa po tom všetkom hodil podstatne šťavnatejší výraz). Kto by však nechcel trpieť ako kôň a nakoniec získať Últimu Virgen (Poslednú Pannu)? Netlačte sa všetci, prosím. Naraz to naozaj nepôjde. Či? čítať ďalejLETENKY DO KARIBIKU - Portoriko z Viedne už od 399 eur