Letenky do Ríma v jesenných termínoch od 19€

14.Júl 2016 | 23:31
Autor: Dušan
Kategória: Lacné letenky
Značky: európa taliansko rím letenky do talianska letenky do ríma

Za zmienku a možno aj za úvahu by stálo urobiť si napríklad menší výlet do Ríma. So zaujímavou ponukou leteniek práve do tejto metropoly Talinska prichádzajú let.spoločnosti WizzAir s odletmi z Budapešti a let.spoločnosť Ryanair s odletmi z Bratislavy.

Aktuálna ponuka spiatočných leteniek z Budapešti do Ríma (Fiumicino) s let. spoločnosťou WizzAir už od 6180Ft (cca 19€). Cena platí pre členov WIZZ DISCOUNT CLUB. Ak nieste členom klubu, tak cena leteniek je od 41€. V cene letenky je malá príručná batožina. Poplatok za podpalubnú batožinu do 23kg je 30€ a za väčšiu batožinu do 32kg je poplatok 50€.

Aktuálna ponuka spiatočných leteniek z Bratislavy do Ríma (Ciampino) s let. spoločnosťou Ryanair už od 46€. V cene letenky je príručná batožina do 10kg. V prípade, že by ste chceli cestovať s väčšou batožinou, napríklad s kufrom o váhe do 15kg, je poplatok za túto batožinu 50€. Za batožinu o váhe 20kg je poplatok 70€.

Letenky za túto cenu sú dostupné v rôznych termínoch od septembra do októbra 2016.


► Letenky z Budapešti v termíne 5-13 október 2016.

► Letenky z Bratislavy v termíne 26-28 september 2016.

► Ubytovanie v Ríme už od 10€ na osobu a noc.


WIZZ DISCOUNT CLUB: Členstvo stojí 30€, platí pre Vás a jedného ďalšieho spolucestujúceho a je platné po dobu jedného roka. V prípade skupiny do 6 cestujúcich (to znamená Vy + ďalších max.5 osôb) je poplatok za členstvo 50€. Cena leteniek je konečná pri ceste s menšou príručnou batožinou (42cm x 32cm x 25cm). Zľava na letenky sa oplatí už pri prvej rezervácii ak v rámci tejto rezervácie cestujú 2 alebo viac osôb. <viac info>


Vyhľadať letenky z Budapešti

Vyhľadať letenky z Bratislavy


Vyhľadať a rezervovať ubytovanie


Doprava z letiska Ciampino

Do centra sa dá dostať viacerými spôsobmi.

  • autobus spoločnosti Terravision, ktorého cena spiatočného lístka je 8€. Konečnú má na Termini station, v centre Ríma, čo je vlastne hlavný dopravný uzol mesta s najväčšou železničnou stanicou v Taliansku.
  • druhý spôsob ako ísť z letiska je autobusom spoločnosti Atral (nástupisko je hneď pred autobusmi Terravision) na konečnú stanicu Anagnina za 1,20€, kde je hneď pri zástavke vchod do metra. Cena lístka na metro je 1,50€. Takže za 2,70€ ste na Termini.


Doprava z letiska Fiumicino

Autobus

  • Terravision Shuttle – prevádzkuje denne linky k staniciam Termini a Tiburtina s možnosťou prestupu na metro A pri Lepanto
  • COTRAL – nočné spoje – smer nádražia Termini a Tiburtina

Vlak

  • Leonardo Express – smer Stanica Termini. Trvanie cca 35 min.
  • Linka Sabina-Fiumicino (FM1), premáva každých 15 min.