LETENKY DO THAJSKA: Bangkok z Budapešti od 329€

28.Jan 2018 | 11:43
Autor: Dušan
Kategória: Lacné letenky
Značky: bangkok letisko budapešť letenky do thajska ázia thajsko letenky do ázie letenky do bangkoku Ukraine International Airlines

Kráľovske mesto Bangkok patrí k najzaujímavejším miestam nie len juhovýchodnej Ázie. Aj my vieme, že bez jeho návštevy nebude vaše ázijské puzzle kompletné a preto pre vás máme letenky do Bangkoku za zaujímavú cenu. V aktuálnej ponuke od let.spoločnosti Ukraine International Airlines si môžete zakúpiť akciové letenky z Budapešti do Bangkoku od 329€. Letenky za túto cenu si môžete vyhľadať a rezervovať priamo cez stránky let.spoločnosti Ukraine International Airlines. Pri spiatočnej ceste je jeden dlhý, približne 19 hodinový prestup v Kyjeve!!! V cene letenky je jedna príručná batožina a jedna zapísaná batožina do podpalubia o hmotnosti max. 23kg.

Letenky sú dostupné v termínoch od mája do júna 2018.


► Letenky napríklad v termíne 16-27 máj 2018.

► Ubytovanie v Bangkoku už od 4€ na osobu a noc.


Vyhľadať letenky na webe Ukraine International Airlines

Kalendár termínov Budapešť - Bangkok 369€

Vyhľadať ubytovanie v Bangkoku


Podmienky vstupu do Thajska

Pre vstup do krajiny sa vyžaduje platný cestovný pas. Občania Slovenskej republiky v prípade turistických a obchodných ciest do Thajského kráľovstva na dobu najviac 30 dní sú od 11.08.2011 oslobodení od vízovej povinnosti.


Thajsko - pár rád pred prvou návštevou

Slováci ani Česi nepotrebujú do Thajska vízum. Ak teda ich pobyt nepresiahne 30 dní. Preto ak idete letecky a vaša cesta nepresiahne jeden mesiac, nemusíte už pátrať po ďalších informáciách.

Rozdiel nastáva vtedy keď by ste do Thajska chceli prísť napríklad z Laosu alebo z iných okolitých štátov. Ďalšie informácie sa dajú dočítať aj na stránkach ministerstiev, sú však už trochu zastarané, preto neváhajte, ak máte nejaké otázky šup sem s nimi.

Už počas letu dostanete papier, ktorý vyplníte a odovzdáte na imigračnom na letisku v Bangkoku. Ak sa pomýlite, nevadí, na letisku sa dajú zohnať tiež. Tlačivo je rozdelené na dve časti (Arrival card/prílet a Departure card/odlet), Arrival odovzdávate hneď, Departure si nechávate a odovzdávate až pri odchode z krajiny. Nie je to žiadny zdĺhavý proces, všetko vybavíte na letisku. Papier nestraťte, vyhnete sa tak zbytočným komplikáciám... čítať ďalejLETENKY DO THAJSKA - Bangkok z Budapešti od 329 eur