Letenky na karibský ostrov Martinik z Budapešti od 413€ alebo z Prahy od 427€

21.Jún 2017 | 10:43
Autor: Dušan
Kategória: Lacné letenky
Značky: Fort-de-France karibik MARTINIK letisko budapešť letisko praha letenky do karibiku klm air france letenky na martinik

Po ponukách leteniek na Guadaloupe za 413€ prichádzajú let.spoločnosti KLM a Air France s ďalšou zaujímavou ponukou do Karibiku. V akciovej ponuke si môžete zakúpiť spiatočné letenky z Budapešti do Fort-de-France na Martiniku už 127500Ft / 413€. V prípade odletu z Prahy zaplatíte za spiatočné letenky od 11219 Kč / 427€. V cene letenky je odbavená batožina do podpalubia o hmotnosti max. 23kg. Letenky za túto cenu sú dostupné od septembra 2017 do februára 2018.

Letenky za tieto ceny zakúpite priamo cez stránky let.spoločnosti KLM. Poprípade k rezervácii môžete využiť kalendáre termínov a cien od spoločnosti eSky.sk s cenou od 435€.

V Paríži je potrebné sa premiestniť z letiska Charles de Gaulle (linka z/do Budapešti) na letisko Orly (linka z/do Karibiku). K presunu medzi zmieňovanými letiskami môžte využiť bezplatný (transfér je v cene letenky) autobus AirFrance – linka 3.


► Letenky napríklad v termíne 4-12 október 2017.

► Ubytovanie vo Fort-de-France od 27€ na osobu a noc.


VYHĽADAŤ LETENKY NA STRÁNKACH LET.SPOLOČNOSTI KLM


Kalendár termínov Budapešť - martinik od 435€

Kalendár termínov Praha - Martinik od 451€


Vyhľadať a rezervovať ubytovanie


Podmienky vstupu na Martinik

Občania EÚ potrebujú mať pri vstupe na Martinik platný cestovný pas.

Podnebie na Martiniku

Podnebie na Martiniku je mierne tropické, strieda sa obdobie dažďov a sucha. Teplota je mierne tropická, často vejú vlhké morské pasáty. Priemerná teplota je medzi 24°C v o februári až do 27°C v auguste. More má teplotu medzi 25°C a 28°C, vlhkosť medzi 77% a 85%. Dve sezóny: od februára do júna je obdobie sucha. Obdobie dažďov – od júla do januára. Prudké dažde a možnosť tvorby cyklónov v tejto oblasti je od septembra do októbra.