LETENKY NA KUBU: Varadero z Košíc od 479€

04.Feb 2019 | 19:00
Autor: Dušan
Kategória: Lacné letenky
Značky: letenky na kubu karibik varadero kuba letenky do varadera letisko košice lot letenky do karibiku air canada

Nádherné pláže Varadera. Nezabudnuteľná atmosféra miest, ktorých ulicami sa preháňajú klasické americké autá päťdesiatych rokov. Fantastická kuchyňa a ešte lepší rum. Nie len týmto láka socialistická Kuba.

V aktuálnej ponuke od let.spoločností LOT a Air Canada si môžete zakúpiť spiatočné letenky z Košíc do Varadera už od 479€. V cene letenky je príručná batožina do 8kg a jedna batožina do podpalubia o hmotnosti max. 23kg.

Letenky za túto cenu sú dostupné počas mesiacov jún a júl 2019.


► Letenky na Kubu v termíne 17-28 jún 2019.

► Ubytovanie na Kube už od 14€ na osobu a noc.


KALENDÁR TERMÍNOV Košice - VARADERO 479€

VYHĽADAŤ A REZERVOVAŤ UBYTOVANIE

Dve tváre Kuby - skrytá a nepoznaná.

Ak sa predsa len rozhodnete navštíviť tento "Ostrov slobody" tak si určite prečítajte aj cestopis, s kopcom info a rád ako precestovať Kubu tak nejak nízkonákladovo... čítať ďalej


Podmienky vstupu na Kubu

Platí obojstranný vízový styk.

Občania SR – za účelom turistiky stačí tzv. turistická karta (tarjeta del turista). V SR sa žiada na Veľvyslanectve Kuby v Bratislave. Ak občan SR cestuje z inej krajiny na Kubu odporúčame kontaktovať turistickú agentúru prípadne leteckú spoločnosť, ktoré v mnohých krajinách zabezpečujú tieto karty. Turistická karta platí na 30 dní pobytu. Za iným účelom ako turistika sú potrebné víza, žiadať na Veľvyslanectve Kuby.
Pri vstupe je nevyhnutné preukázať sa platným zdravotným poistením a spiatočnou letenkou.LETENKY NA KUBU - Varadero z Košíc od 479 eur