Letenky na Madeiru z Viedne už od 129€

13.Apr 2017 | 00:23
Autor: Dušan
Kategória: Lacné letenky
Značky: európa madeira portugalsko letenky na madeiru letisko viedeň Austrian Airlines

(Aktualizované 13.4.2017) Perla Atlantiku či Ostrov večnej jari. Aj takéto prezývky prischli sopečnej Madeire. Miestu s celoročne príjemnou klímou. Miestu plnému neskutočných farebných kvetov. Ostrovu, ktorý vábi na kúpanie v mori, ale i na aktívnu dovolenku. Na turistiku vysokými a večne zelenými horami.

Presvedčiť sa o tom môžete so spoločnosťou Austrian Airlines s možnosťou zakúpiť si spiatočné letenky z Viedne do Funchalu na Madeire od 129€. V cene letenky je jedna príručná batožina a jedna zapísaná batožina do podpalubia o hmotnosti max. 23kg. Letenky sú dostupné len v jednom konkrétnom termíne.


► Letenky napríklad v termíne 23-27 apríl 2017.

► Ubytovanie na Madeire už od 12€ na osobu a noc.


Vyhľadať a rezervovať letenky

Vyhľadať a rezervovať ubytovanie


Z našich cestopisov:

Madeira s úsmevom na tvári

Keď sa povie Madeira objaví sa mi úsmev na tvári a vybavia úžasné spomienky na jeden z najlepších výletov počas môjho Erasmus štúdia v Portugalsku a vlastne celkovo vôbec. Asi každý výlet človek hodnotí na základe určitých faktorov ako sú napr. splnené očakávania z destinácie, počasie, partia, dobrodružstvo, zážitky atď… V našom prípade nám Madeira ponúkla všetko to čo sme od nej očakávali, ba dokonca aj viac a preto na základe všetkých faktorov zostáva pre mňa spolu s celým Portugalskom najkrajším miestom v Európe... čítať ďalej