LETENKY NA SRÍ LANKU: Colombo z Viedne od 549€

11.Jan 2023 | 18:36
Autor: Dušan
Kategória: Lacné letenky
Značky: srí lanka colombo letenky na srí lanku letenky do ázie ázia

V aktuálnej ponuke od let. spoločnosti Etihad Airways si môžete zakúpiť letenky z Viedne do Colomba 549€. Každý cestujúci (okrem infantov) má nárok na jeden kus príručnej batožiny s rozmermi 50x40x25 cm a maximálnou hmotnosťou 7kg, ďalej na jeden kus príručnej batožiny s rozmermi 40x30x20 cm a maximálnou hmotnosťou 5kg. Každý cestujúci má nárok na ľubovoľný počet kusov podpalubnej batožiny, pričom celková váha všetkých batožín nemôže presiahnuť 20kg.

Letenky na Srí Lanku sú dostupné pre cesty v termínoch od apríla do októbra 2023.


► Letenky napríklad v termíne 3-11 máj 2023.


Kalendár termínov Viedeň - Colombo 549€

VYHĽADAŤ A REZERVOVAŤ UBYTOVANIE

Podmienky vstupu na Srí Lanku

Letecké spoločnosti lietajú do krajiny a o víza je potrebné požiadať pred príletom na letisko online. Pred vstupom do krajiny je potrebné mať platné vízum. Ruší sa povinnosť testovania po prílete na Srí Lanku pre očkovaných aj nezaočkovaných turistov.


Podmienky pre plne zaočkované osoby od 20. apríla 2022

Plne zaočkované osoby sa nemusia preukazovať pred odletom negatívnym výsledkom testu. Na letisku predkladajú potvrdenie o očkovaní (v angličtine alebo s prekladom do angličtiny).

Podrobnosti k vstupu nájdete na webovej stránke Ministerstva turizmu Srí Lanky.

zdroj: mzv.sk


Srí Lanka – Tipy, ktoré by si pred cestou mal vedieť

Ako si naplánovať cestu do krajiny ktorú vôbec nepoznám? Zo začiatku som nevedela, kde mám začať. O Srí Lanke som predtým čítala, počula, vedela som, že neodmysliteľnou súčasťou je čaj, že hlavné mesto je Colombo, ale dokopy som o nej nevedela veľa. Častokrát je dobré nechať sa unášať prúdom, ale keďže som v tejto krajine plánovala stráviť iba týždeň, chcela som si cestu vopred naplánovať a čo najrýchlejšie vyplniť medzery vo vedomostiach. Mojou prioritou bolo zažiť, pozrieť aj za taký krátky čas čo najviac a pritom ešte ušetriť... čítať ďalejSRÍ LANKA - Colombo s letenkami od 549 eur