Letenky z Budapešti na Maldivy s Qatar Airways od 489€

17.Sep 2016 | 03:15
Autor: Dušan
Kategória: Lacné letenky
Značky: ázia maldivy male letenky na maldivy

Maldivy, toto v Indickom oceáne ležiace súostrovie s hlavným mestom Malé je pre mnohých považované za jednu z najkrajších dovolenkových destinácii. Čaro týchto ostrovov spočíva v ich polohe, ktorá zaručuje ideálnu teplotu vody počas celého roka a v možnosti presúvať sa po jednotlivých ostrovoch podľa vlastných predstáv a očakávaní. Samotné ostrovy sa od seba odlišujú veľkosťou, polohou, možnosťami trávenia voľného času a službami s ich úrovňou od základného vybavenia až po luxusné, vhodné na trávenie romantických chvíľ vo dvojici. Na jednotlivých ostrovoch sa môžete zabaviť na nádherných piesočnatých plážach, plávaním, potápaním a samozrejme pozorovaním nádherného podmorského sveta, ktorý patrí medzi takzvané povinné miesta pre vyznávačov tohto druhu zábavy. Zažite toto jedinečné súostrovie a prežite tak nezabudnuteľnú dovolenku v bezpečnej a obľúbenej dovolenkovej destinácii.

K návšteve Maldív môžete využiť aktuálnu ponuku leteniek od let.spoločnosti Qatar Airways z Budapešti a to už od 489€. V cene letenky je príručná batožina do 10kg a zapísaná batožina do podpalubia o váhe 30kg. Letenky za túto cenu sú dostupné od októbra 2016 do júna 2017.


► Letenky napríklad v termíne 9-16 november 2016.

► Ubytovanie na Maldivách už od 20€ na osobu a noc.


Vyhľadať letenky na Maldivy

Vyhľadať ubytovanie na Maldivách


Podmienky vstupu na Maldivy

Vízum je možné dostať priamo na letisku pri prílete na Maledivy, dá sa však využiť aj lodné spojenie s Indiou alebo Srí Lankou. Do 30 dní pobytu je vízum bezplatné, pri predĺžení pobytu je potrebné zaplatiť poplatok 10,-USD/deň. Žiadosť o predĺženie víza sa podáva na Department of Immigration. Úrady vyžadujú pri vstupe preukázať dostatočné finančné prostriedky na pobyt – približne 25,-USD na osobu/deň.


Mohlo by Vás zaujímať

Maledivy bez miliónov na účte

Maledivy, to sú tisíce malých exotických ostrovčekov uprostred Indického Oceánu. Najmenší má doslova zopár metrov, menej ako bežný byt Slováka, na tom najväčšom zas žijú desaťtisíce ľudí. Maledivy, to sú nádherné pláže, biely piesok, fascinujúci podmorský svet a luxus. Maledivy, to je sen každého človeka. Nie je to však len sen. Ja som tam s priateľom dovolenkovala za “slovenské peniaze", za menej ako stojí bežná dovolenka v Turecku, či Taliansku. Chcete vedieť, ako na to? <čítať ďalej>

Ako každý Slovák môže dovolenkovať na Maldivách

Toto je pokračovanie článku uverejneného na mojom blogu Denník N. Prečítalo si ho už viac ako 75.000 ľudí, čo je pre mňa veľká inšpirácia napísať pokračovanie a dať do sveta všetky tipy, kompletné know-how, ktoré o Maldivách mám. Verím, že na konci inšpirujem ľudí k tomu, aby si plnili svoje cestovateľské sny a našli odvahu užívať si život. To je vlastne dôvod, prečo mám blog a stránku a nedržím všetky moje skúsenosti a know-how iba v hlave… <čítať ďalej>