Letenky z Košíc do Singapuru už od 489€

08.Máj 2017 | 12:43
Autor: Dušan
Kategória: Lacné letenky
Značky: singapur azia letenky do ázie letenky do singapuru letisko košice Turkish Airlines

Ostrovný mini štátik Singapur je križovatkou vyše 200 námorných ciest z celého sveta. Viete si predstaviť koľko je tu vďaka tomu národov a kultúr? Netradičná exotika tak láka neuveriteľnou zmesou pamiatok, ale aj čistotou ulíc a luxusom. Vieme, že Singapur je najdrahším mestom sveta, preto isto radi využijete akčné letenky do tejto ázijskej obchodnej veľmoci.

K ceste využite aktuálnu akciu let.spoločnosti Turkish Airlines s možnosťou zakúpiť si spiatočné letenky z Košíc do Singapuru už od 489€. V cene letenky je jedna príručná batožina a 2x zapísaná batožina do podpalubia o maximálnej hmotnosti 23kg. Letenky za túto sumu sú dostupné v rôznych termínoch počas mesiaca október 2017.

Letenky si vyhľadajte a rezervujte priamo na stránkach let.spoločnosti Turkish Airlines. V prípade, že dávate prednosť rezervácii v slovenskom jazyku s možnosťou platby na účet alebo prevodom, tak si letenky môžete vyhľadať a rezervovať na webe eSky.sk za cenu už od 498€.


► Letenky do Singapuru v termíne 16-23 október 2017.

► Ubytovanie v Singapure už od 13€ na osobu a noc.


Vyhľadať letenky do NYC na webe Turkish Airlines

Kalendár termínov Košice - Singapur 498€


Vyhľadať a rezervovať ubytovaniePodmienky vstupu do Singapuru

Vo vzťahu k Singapuru platí pre občanov oboch krajín bezvízový vstup pri turistických pobytoch neprekračujúcich 90 dní pre všetky druhy cestovných pasov. Bezvízový režim sa nevzťahuje na zárobkovú činnosť.

Cestovný pas pri vstupe do Singapuru musí byť platný minimálne ešte 6 mesiacov po plánovanom ukončení pobytu v Singapure.

Singapur patrí medzi najbezpečnejšie turistické destinácie. Od návštevníkov sa očakáva, že budú dodržiavať miestne pravidlá – nebudú fajčiť vo verejných budovách, výťahoch, dopravných prostriedkoch a na ich zastávkach, odhadzovať odpadky, žuvačky a cigaretové ohorky na ulici.

POZOR: za vlastníctvo, prechovávanie a užívanie drog / narkotických látok hrozí v krajine trest smrti!


Singapur - Levie mesto a mesto jedla

Prvé, čo človeku udrie do očí, je fakt, že Singapúr je neuveriteľne moderné a dynamické mesto. A je neuveriteľne čisté. V meste je kvôli čistote zakázané žutie žuvačiek a každoročne sa tu vyhlasuje dokonca súťaž o najčistejšiu verejnú toaletu a víťazstvo znamená skutočnú prestíž.

V meste orchideí treba začať deň dobrými raňajkami. Dobrou voľbou je Nasi Lemak, čo je ryža s kokosovým mliekom a lístkami pandanu podávaná s opraženými ančovičkami a orieškami, uvareným vajíčkom, uhorkami a sambalom. Zapiť ich kopi, čo je miestny názov pre kávu, zobrať fľašu vody, ktorá sa pri vlhkosti vzduchu vyše 95% určite zíde a vyraziť... čítať ďalej