Letenky z Košíc do Tel Avivu od 51€

10.Apr 2017 | 00:03
Autor: Dušan
Kategória: Lacné letenky
Značky: izrael tel aviv Blízky východ letenky do Izraela letenky do tel avivu letisko košice wizzair

Aktuálne si môžete zakúpiť spiatočné letenky z Košíc do Tel Avivu už od 51€ – cena platí pre členov WIZZ DISCOUNT CLUB. Ak nieste členom klubu, tak cena leteniek je od 67€. Cena leteniek je konečná pri ceste s menšou príručnou batožinou (42cm x 32cm x 25cm). Poplatok za podpalubnú batožinu do 23kg je 32€ a za väčšiu batožinu do 32kg zaplatíte 52€. Letenky za túto cenu sú dostupné v mesiaci október 2017.


► Letenky do Tel Avivu v termíne 9-23 október 2017.

► Ubytovanie v Tel Avive už od 25€ na osobu a noc.


Vyhľadať a rezervovať letenky

Vyhľadať a rezervovať ubytovanie


Podmienky vstupu do Izraela

Medzi SR a Izraelom je bezvízová dohoda platná od r. 1997. V zmysle dohody občania SR môžu stráviť maximálne 90 dní v Izraeli, striktne len za účelom turistiky. V prípade prekročenia termínu 90 dní izraelské imigračné úrady prísne postihujú previnilca, prípadnou deportáciou a zákazom vstupu.


Izrael a Palestína - za hranicami dvoch svetov

Asi len ťažko by sme hľadali miesto, ktorého kultúra a náboženstvo sú také späté s každodenným životom, ako je to v Izraeli a v Palestíne. Ide o územie chudobné na rozmery, no o to bohatšie svojou rozmanitosťou; myslíme na rozmanitosť vo všetkých smeroch: od spomínaného náboženstva cez kuchyňu, vieru v archu tohto sveta, prírodných krás, ale i rozmanitosť v presvedčení o tom, ako by tieto dve krajiny konečne mohli žiť po svojom boku v mieri, od ktorého je to momentálne na míle vzdialené... čítať ďalej