Letenky z Viedne na Maltu aj počas letných prázdnin od 80€

02.Mar 2017 | 10:55
Autor: Dušan
Kategória: Lacné letenky
Značky: európa malta letenky na maltu letisko viedeň eurowings

Malý ostrov v Stredomorí u nás rezonuje ako miesto, kam vyrážame za jazykovými pobytmi alebo (letnou) prácou. Takmer celoročne slnečná Malta, križovatka civilizácií, ponúka oveľa viac. Zmes nie len architektonických vplyvov Európy, Ázie a Afriky, pamiatky na obdobie Maltézskych rytierov, fantastickú kuchyňu, krásne modré lagúny. Nezáleží na to, čo vás na Maltu ťahá, letenky na tento krásny ostrov máme pre vás už za 80€ a to aj cez letné prázdniny.

Aktuálne si môžete zakúpiť spiatočné letenky z Viedne do Maltu už od 80€. V cene letenky je príručná batožina do 10kg. Poplatok za zapísanú batožinu do podpalubia do hmotnosti 23kg je 30€. Letenky za túto cenu sú dostupné od apríla až do októbra 2017.


► Letenky napríklad v termíne 1-8 augusta 2017.

► Ubytovanie na Malte už od 18€ na osobu a noc.


Vyhľadať a rezervovať letenky

Vyhľadať a rezervovať ubytovanie


Ak Vás Malta zaujíma bližšie alebo si tam plánujete nájsť prácu, tak by Vám pri Vašom rozhodovaní mohol pomôcť cestopis od našej fanúšičky Andrejky:


Keď človek neriskuje, nič nezíska alebo ako som si kúpila jednosmernú letenku na Maltu

Po vyše pol roku hľadania práce, absolvovania niekoľkých pohovorov, upadania do depresie a márneho hľadania úniku som si kúpila jednosmernú letenku na Maltu, s očakávaním lepšej budúcnosti… Prečo Malta? Lebo je tam dlhé a nadmieru teplé leto, hovorí sa tam anglicky, platí sa eurom, a majú tam kopu jazykových kurzov /na ktoré som nakoniec nešla, lebo už neboli časťou môjho rozpočtu/... čítať ďalej