Londýn s lacnými letenkami z Bratislavy od 25€

29.Dec 2017 | 12:00
Autor: Dušan
Kategória: Lacné letenky
Značky: európa letenky do londýna anglicko londýn letisko bratislava letenky do anglicka ryanair

(Aktualizované 29.12.2017) V aktuálnej akcii od let.spoločnosti Ryanair si môžete zakúpiť spiatočné letenky z Bratislavy do Londýna (Stansted) už od 25€. V cene letenky je 1x príručná batožina do 10kg o rozmeroch 55cm x 40cm x 20cm a 1x menšia príručná batožina, ktorou môže byť napríklad dámska kabelka, taška na notebook alebo fotoaparát s rozmermi max. 35cm x 20cm x 22cm.

V prípade zapísanej batožiny do podpalubia o hmotnosti do 20kg si priplatíte 50€. Viac info ohľadom o nových podmienkach prepravy batožiny u let.spoločnosti Ryanair si môžete prečítať v našom článku: Ryanair mení prepravné podmienky pre batožinu.

Letenky do Londýna sú dostupné v rôznych termínoch počas mesiaca január 2018.


► Letenky napríklad v termíne 28-30 január 2018.

► Ubytovanie v Londýne už od 30€ na osobu a noc.


Vyhľadať letenky Bratislava - Londýn

Kalendár termínov Bratislava - Londýn

Vyhľadať a rezervovať ubytovanie


Londýn patrí medzi najdrahšie metropoly sveta a to sa aj odráža na cenách za ubytovanie. Ubytovanie v hosteloch alebo v mládežníckych ubytovniach začína na sume 20€ za osobu na noc. Ak dávate prednosť väčšiemu súkromiu a ubytovaniu v hoteloch, tak v tomto prípade počítajte zo sumou minimálne 30€ na osobu a noc. No aj tu je cena úmerná v závislosti od polohy a od vzdialenosti od centra. Tí odvážnejší z vás by mohli využiť čoraz populárnejšie ubytovanie v súkromí a to buď cez portál Airbnb (získaj 25€ kredit na ubytovanie) alebo prostredníctvom CouchSurfingu.Londýn s lacnými letenkami z Bratislavy od 25 eur