Londýn z Popradu koncom leta. Spiatočné letenky už od 25€

01.Sep 2020 | 13:00
Autor: Dušan
Kategória: Lacné letenky
Značky: letenky do londýna európa anglicko londýn letenky do anglicka letisko poprad wizzair

V aktuálnej ponuke leteckej spoločnosti Wizzair si môžete zakúpiť akciové spiatočné letenky z Popradu do Londýna (Luton) už od 25€. Cena platí pre členov WIZZ DISCOUNT CLUB. Letenky do Londýna sú dostupné pre cesty v termínoch počas mesiaca september 2020.

Všetci cestujúci si môžu bezplatne zobrať na palubu jednu príručnú batožinu s rozmermi do 40 × 30 × 20 cm.

  • Cestujúci, ktorí si zakúpili službu WIZZ Priority, si budú môcť zobrať ďalší kufor na kolieskach s rozmermi do 55 × 40 × 23 cm.
  • Spoločnosť Wizz Air okrem toho predstavuje popri existujúcich možnostiach 20 a 32 kg nový typ podanej batožiny s maximálnou hmotnosťou 10 kg.

Za ďalší kus podanej batožiny do podpalubia sa vzťahujú dodatočné poplatky.


► Letenky napríklad v termíne 23-30 september 2020.

► Ubytovanie v Londýne už od 30€ na osobu a noc.


VYHĽADAŤ LETENKY do LONDÝNa

KALENDÁR TERMÍNOV Poprad - LONDÝN

VYHĽADAŤ A REZERVOVAŤ UBYTOVANIE


Londýn patrí medzi najdrahšie metropoly sveta a to sa aj odráža na cenách za ubytovanie. Ubytovanie v hosteloch alebo v mládežníckych ubytovniach začína na sume 20€ za osobu na noc. Ak dávate prednosť väčšiemu súkromiu a ubytovaniu v hoteloch, tak v tomto prípade počítajte zo sumou minimálne 30€ na osobu a noc. No aj tu je cena úmerná v závislosti od polohy a od vzdialenosti od centra.

Podmienky vstupu do krajiny

Spojené kráľovstvo neobmedzuje možnosti vstupu občanov SR na svoje územie, platia doterajšie všeobecné pravidlá pre vstup (preukázanie sa platným občianskym preukazom alebo pasom). Všetkým cestujúcim je odporúčané cestovať do Spojeného kráľovstva iba v nevyhnutných prípadoch a zároveň sú upozornení, že sa na nich vzťahujú platné vládne opatrenia po celom území Spojeného kráľovstva.

Vláda Spojeného kráľovstva oznámila zavedenie karantény pre niektorých cestujúcich prichádzajúcich do krajiny od 8. júna 2020.


Vláda Spojeného kráľovstva schválila zoznam krajín tzv. „cestovné koridory" z ktorých po príchode nebude potrebné dodržiavať povinnosť samoizolácie, platný od 10. júna 2020, ktorý sa pravidelne aktualizuje a dopĺňa.

Od 28. júla 2020 sú cestujúci prichádzajúci zo Slovenskej republiky súčasťou tejto výnimky.


Povinná registrácia pred príchodom do Spojeného kráľovstva

Napriek tejto výnimke platí povinnosť pre každého cestujúceho prichádzajúceho zo Slovenskej republiky do Spojeného kráľovstva registrovať sa vopred na stránke, resp. po prílete vyplniť tzv. passenger locator form.

V prípade vycestovania do Severného Írska, Škótska alebo Walsu, odporúčame sledovať nasledovné stránky :Londýn z Popradu koncom leta. Spiatočné letenky už od 25 eur