Londýn z Viedne v májových termínoch s letenkami od 20€

01.Apr 2019 | 17:00
Autor: Dušan
Kategória: Lacné letenky
Značky: európa letenky do londýna anglicko londýn letisko viedeň letenky do anglicka laudamotion

Každoročne sa milióny turistov priženú do tohto rušného mesta, aby zistili, že Big Ben je zvon a nie veža, aby híkali nad architektonickými a muzeálnymi skvostami. Pamiatky, atrakcie, kiná, divadlá, viazaná aj neviazaná zábava. Skrátka všetko. Netrúfame si odhadnúť koľko času by ste potrebovali, aby ste si mesto pozreli úplne celé a vyskúšali všetky jeho atrakcie.

V aktuálnej ponuke leteckej spoločnosti Laudamotion si môžete zakúpiť akciové spiatočné letenky z Viedne do Londýna (Stansted) už od 20€. Letenky sú dostupné pre cesty v termínoch počas mesiaca máj 2019.

V cene najlacnejšej letenky len jedna malá batožina o rozmeroch 40cm x 20cm x 25cm.

  • Ak si zakúpite "Priority & 2 Cabin Bags" za 12€, tak si môžete zo sebou zobrať na palubu jednu malú batožinu A jednu batožinu do 10kg o rozmeroch 55cm x 40cm x 20cm.

Za ďalší kus podanej batožiny do podpalubia sa vzťahujú dodatočné poplatky.


► Letenky napríklad v termíne 14-16 máj 2019.

► Ubytovanie v Londýne už od 30€ na osobu a noc.


VYHĽADAŤ LETENKY Viedeň - LONDÝN

KALENDÁR TERMÍNOV Viedeň - LONDÝN

VYHĽADAŤ A REZERVOVAŤ UBYTOVANIE


Londýn patrí medzi najdrahšie metropoly sveta a to sa aj odráža na cenách za ubytovanie. Ubytovanie v hosteloch alebo v mládežníckych ubytovniach začína na sume 20€ za osobu na noc. Ak dávate prednosť väčšiemu súkromiu a ubytovaniu v hoteloch, tak v tomto prípade počítajte zo sumou minimálne 30€ na osobu a noc. No aj tu je cena úmerná v závislosti od polohy a od vzdialenosti od centra.

Londýn z Viedne v májových termínoch s letenkami od 20 eur