Londýn začiatkom jesene. Letenky z Viedne už od 16€

12.Sep 2020 | 11:30
Autor: Dušan
Kategória: Lacné letenky
Značky: európa letenky do londýna anglicko londýn letenky do anglicka ryanair letisko viedeň

V aktuálnej ponuke leteckej spoločnosti Ryanair si môžete zakúpiť akciové spiatočné letenky z Viedne do Londýna (Stansted) už od 16€. Letenky do Londýna sú dostupné pre cesty v termínoch počas mesiaca september a október 2020.

V cene najlacnejšej letenky len jedna malá batožina o rozmeroch 40cm x 20cm x 25cm.

  • Ak si zakúpite "Priority & 2 Cabin Bags" za 12€, tak si môžete zo sebou zobrať na palubu jednu malú batožinu A jednu batožinu do 10kg o rozmeroch 55cm x 40cm x 20cm.
  • Ak si nezakúpite "Priority & 2 Cabin Bags", tak si MÔŽETE k malej batožine (ktorá je v cene letenky) dokúpiť batožinu do 10kg, ktorá pôjde do podpalubia. Poplatok za túto batožinu je 10€ za jeden let.

Za ďalší kus podanej batožiny do podpalubia sa vzťahujú dodatočné poplatky.


► Letenky napríklad v termíne 24-29 september 2020.

► Ubytovanie v Londýne už od 30€ na osobu a noc.


Zobraziť LETENKY do LONDÝNa

KALENDÁR TERMÍNOV Viedeň - LONDÝN

Zobraziť UBYTOVANIE v Londýne


Londýn patrí medzi najdrahšie metropoly sveta a to sa aj odráža na cenách za ubytovanie. Ubytovanie v hosteloch alebo v mládežníckych ubytovniach začína na sume 20€ za osobu na noc. Ak dávate prednosť väčšiemu súkromiu a ubytovaniu v hoteloch, tak v tomto prípade počítajte zo sumou minimálne 30€ na osobu a noc. No aj tu je cena úmerná v závislosti od polohy a od vzdialenosti od centra.

Podmienky vstupu do krajiny

Spojené kráľovstvo neobmedzuje možnosti vstupu občanov SR na svoje územie, platia doterajšie všeobecné pravidlá pre vstup (preukázanie sa platným občianskym preukazom alebo pasom). Všetkým cestujúcim je odporúčané cestovať do Spojeného kráľovstva iba v nevyhnutných prípadoch a zároveň sú upozornení, že sa na nich vzťahujú platné vládne opatrenia po celom území Spojeného kráľovstva.

Vláda Spojeného kráľovstva oznámila zavedenie karantény pre niektorých cestujúcich prichádzajúcich do krajiny od 8. júna 2020.

Vláda Spojeného kráľovstva schválila zoznam krajín tzv. „cestovné koridory" z ktorých po príchode nebude potrebné dodržiavať povinnosť samoizolácie, platný od 10. júna 2020, ktorý sa pravidelne aktualizuje a dopĺňa.

Od 28. júla 2020 sú cestujúci prichádzajúci zo Slovenskej republiky súčasťou tejto výnimky.


Povinná registrácia pred príchodom do Spojeného kráľovstva

Napriek tejto výnimke platí povinnosť pre každého cestujúceho prichádzajúceho zo Slovenskej republiky do Spojeného kráľovstva registrovať sa vopred na stránke, resp. po prílete vyplniť tzv. passenger locator form.

V prípade vycestovania do Severného Írska, Škótska alebo Walsu, odporúčame sledovať nasledovné stránky :Londýn začiatkom jesene. Letenky z Viedne už od 16 eur