Londýn začiatkom letných prázdnin s letenkami od 22€

08.Jún 2019 | 18:10
Autor: Dušan
Kategória: Lacné letenky
Značky: európa letenky do londýna anglicko londýn letenky do anglicka letisko viedeň wizzair

Užite si Londýn na začiatku letných prázdnin. Vyberte sa cez mosty k najznámejším pamiatkam. Sadnete si na kávu či do obrovského kolesa. Alebo si užite plavbu na Temži, na ktorú je teraz ideálne počasie. Snáď i v Londýne.

V aktuálnej ponuke leteckej spoločnosti Wizzair si môžete zakúpiť akciové spiatočné letenky z Viedne do Londýna (Luton) už od 22€. Cena platí len dnes pre členov WIZZ DISCOUNT CLUB. Letenky z Viedne do Londýna sú dostupné pre cesty v termínoch koncom júna a začiatkom júla 2019.

  • Všetci cestujúci si môžu bezplatne zobrať na palubu jednu príručnú batožinu s rozmermi do 40 × 30 × 20 cm. Cestujúci, ktorí si zakúpili službu WIZZ Priority, si budú môcť zobrať ďalší kufor na kolieskach s rozmermi do 55 × 40 × 23 cm. Spoločnosť Wizz Air okrem toho predstavuje popri existujúcich možnostiach 20 a 32 kg nový typ podanej batožiny s maximálnou hmotnosťou 10 kg.

Za ďalší kus podanej batožiny do podpalubia sa vzťahujú dodatočné poplatky.


► Letenky napríklad v termíne 28.6. - 1.7. 2019.

► Ubytovanie v Londýne už od 30€ na osobu a noc.


VYHĽADAŤ LETENKY Viedeň - LONDÝN

KALENDÁR TERMÍNOV Viedeň - LONDÝN

VYHĽADAŤ A REZERVOVAŤ UBYTOVANIE


Londýn patrí medzi najdrahšie metropoly sveta a to sa aj odráža na cenách za ubytovanie. Ubytovanie v hosteloch alebo v mládežníckych ubytovniach začína na sume 20€ za osobu na noc. Ak dávate prednosť väčšiemu súkromiu a ubytovaniu v hoteloch, tak v tomto prípade počítajte zo sumou minimálne 30€ na osobu a noc. No aj tu je cena úmerná v závislosti od polohy a od vzdialenosti od centra.

Londýn začiatkom letných prázdnin s letenkami od 22 eur