LOTYŠSKO: Riga z Popradu s letenkami od 50€

10.Okt 2019 | 08:30
Autor: Dušan
Kategória: Lacné letenky
Značky: európa lotyšsko letenky do Lotyšska riga letenky do rigy letisko poprad air baltic

Riga, hlavné a najväčšie mesto Lotyšska ale zároveň aj najväčšie mesto všetkých troch pobaltských štátov. Leží pri ústí rieky Daugavy pri Baltskom mori. Historické centrum Rigy patrí medzi kultúrne dedičstvá UNESCO a samotné mesto sa vyznačuje výraznou secesnou architektúrou. Dokonca je porovnávaná s veľkými európskymi metropolami ako je Viedeň, Petrohrad a Barcelona. Je preslávená aj svojimi jedinečnými trhmi a najstaršími tržnicami v Európy.

V sezónnej linke od let.spoločnosti Air Baltic si môžete zakúpiť spiatočné letenky z Popradu do Rigy už od 50€. V cene letenky je jedna malá príručná batožina s rozmermi max. 55x40x23 cm a jedna menšia osobná taška s rozmermi max. 30x40x10 cm. Celková váha týchto batožín je 8 kg. Zapísaná batožina do podpalubia je za dodatočný poplatok.

Letenky do Rigy sú dostupné pre cesty v termínoch počas mesiaca január 2020.


► Letenky do Rigy v termíne 18-25 január 2020.

► Ubytovanie v Rige už od 7€ na osobu a noc.


VYHĽADAŤ LETENKY na stránke Air baltic

KALENDÁR TERMÍNOV Poprad - RIGA

VYHĽADAŤ UBYTOVANIE V RIGE

Trojlístok Pobaltia

Aj napriek tomu, že krajiny Pobaltia nie sú od nás priveľmi vzdialené, stále sú pre nás pomerne neznáme. Jednotlivé krajiny splývajú do jednej a ich hlavné mestá sa nám pletú. Ak sa však do Pobaltia vyberieme, zistíme, že každé jedno je špecifické a každé dokáže zamestnať návštevníka na niekoľko dní svojimi zaujímavosťami... čítať ďalejRiga z Popradu s letenkami od 50 eur