Madagaskar z Milána s letenkami od 385€

21.Okt 2016 | 11:06
Autor: Dušan
Kategória: Lacné letenky
Značky: afrika antananarivo madagaskar letenky na madagaskar

Ostrov, ktorý si vďaka svojej relatívnej izolácie zachoval svoju jedinečnú faunu a flóru. Takmer 90% všetkých tunajších druhov rastlín a živočíchov nenájdete nikde inde na svete. K ceste na tento jedinečný ostrov môžete využiť ponuku priamych letov o let.spoločnosti Meridiana s odletom z Milána do madagarského Nossi Be už od 385€. V cene letenky je jedna príručná batožina a 1x zapísaná batožina do podpalubia o hmotnosti max. 23kg. Letenky sú dostupné v rôznych termínoch od apríla do septembra 2017.


► Letenky napríklad v termíne 10-18 apríl 2017.

► Ubytovanie na Madagaskare už od 4€ na osobu a noc.


Vyhľadať letenky na Meridiana

Kalendár termínov Miláno - Madagaskar 399€

Vyhľadať a rezervovať ubytovanie


Z našich cestopisov

Madagaskar. S vôňou vanilky...
Exotický Madagaskar obklopený Indickým oceánom sa našincovi spája s viacerými podnetmi, no medzi tie najznámejšie patrí určite Móric Beňovský či vôňa vanilky. Madagaskar však predstavuje o mnoho viac a svojho návštevníka upúta fantastickou prírodou, neznámou históriou, stretnutiami so vzácnymi lemurmi či chameleónmi a v neposlednom rade aj chaotickými trhoviskami a prekvapivo dobrou kuchyňou nad ktorou sa vznáša francúzsky šarm kolonializmu... čítať ďalej


Podmienky vstupu na Madagaskar

Občania Slovenskej republiky potrebujú pre vstup do krajiny platný cestovný pas, vízum, spiatočný cestovný lístok a potvrdenie o očkovaní proti žltej zimnici pri ceste z infikovanej oblastí.

Občania SR môžu požiadať o vízum pred vstupom do krajiny na ktoromkoľvek zastupiteľskom úrade Madagaskaru. K žiadosti o vízum je potrebné predložiť platný cestovný pas, vyplniť žiadosť o vízum, predložiť 1 fotografiu pasového formátu a kópiu plánu cesty, ktorú vyhotoví cestovná kancelária. Adresy veľvyslanectiev Madagaskaru vo svete možno získať na internetovej stránke .