Madagaskar z Viedne v jarných termínoch s letenkami od 589€

19.Feb 2019 | 10:06
Autor: Dušan
Kategória: Lacné letenky
Značky: afrika letenky do afriky antananarivo madagaskar letenky na madagaskar air france letisko viedeň

Vydajte sa stopách kráľa Juliena (alebo Mórica Beňovského) na štvrtý najväčší ostrov sveta. Najznámejšieho lemura na svete vám síce nesľúbime, za to jeho zvieracích kamarátov, ktorých nikde inde na svete nenájdete, áno. A k tomu možnosť spoznať neporušenú africkú prírodu v národných parkoch, panenské pláže a unikátne miestne zvyky.

K ceste na Madagaskar využite aktuálnu ponuku od let.spoločnosti Air France s možnosťou zakúpiť si spiatočné letenky z Viedne do Antananarivo už od 589€. V cene letenky je jedna príručná batožina a 2x zapísaná batožina do podpalubia o hmotnosti max. 23kg.

Letenky na Madagaskar sú dostupné pre cesty v termínoch od apríla do júna 2019.


Letenky napríklad v termíne 2-10 apríl 2019.

► Ubytovanie na Madagaskare už od 10€ na osobu a noc.


Kalendár termínov Viedeň - Madagaskar 589€

VYHĽADAŤ A REZERVOVAŤ UBYTOVANIE


Z našich cestopisov

Madagaskar. S vôňou vanilky...
Exotický Madagaskar obklopený Indickým oceánom sa našincovi spája s viacerými podnetmi, no medzi tie najznámejšie patrí určite Móric Beňovský či vôňa vanilky. Madagaskar však predstavuje o mnoho viac a svojho návštevníka upúta fantastickou prírodou, neznámou históriou, stretnutiami so vzácnymi lemurmi či chameleónmi a v neposlednom rade aj chaotickými trhoviskami a prekvapivo dobrou kuchyňou nad ktorou sa vznáša francúzsky šarm kolonializmu... čítať ďalej


Podmienky vstupu na Madagaskar

Občania Slovenskej republiky potrebujú pre vstup do krajiny platný cestovný pas, vízum, spiatočný cestovný lístok a potvrdenie o očkovaní proti žltej zimnici pri ceste z infikovanej oblastí.

Občania SR môžu požiadať o vízum pred vstupom do krajiny na ktoromkoľvek zastupiteľskom úrade Madagaskaru. K žiadosti o vízum je potrebné predložiť platný cestovný pas, vyplniť žiadosť o vízum, predložiť 1 fotografiu pasového formátu a kópiu plánu cesty, ktorú vyhotoví cestovná kancelária. Adresy veľvyslanectiev Madagaskaru vo svete možno získať na internetovej stránke.Madagaskar z Viedne v jarných termínoch s letenkami od 589 eur