Madeira - Ostrov večnej jari s letenkami z Viedne od 140€

11.Nov 2017 | 18:10
Autor: Dušan
Kategória: Lacné letenky
Značky: európa madeira portugalsko letenky na madeiru eurowings letisko viedeň

Letecká spoločnosť Eurowings od januára budúceho roku rozširuje svoju ponuku letov z Viedne o ďalšie zaujímavé destinácie a jednou z nich je aj linka do Funchalu na Madeire. Zaleťte si na tento "Ostrov večnej jari", ktorý vás prekvapí celoročne príjemnou klímou. Očarí nie len tých, ktorí majú radi prechádzky nádhernou prírodou či kúpanie v mori ale i tých, ktorí dávajú prednosť aktívnej dovolenke. Napríklad turistikou vysokými a večne zelenými horami.

K ceste môžete môžete využiť ponuku Eurowings s možnosťou zakúpiť si spiatočné letenky z Viedne do Funchalu na Madeire od 140€. V cene letenky je len jedna príručná batožina. Poplatok za zapísanú batožinu do podpalubia je 30€. Letenky sú dostupné v pár termínoch počas mesiaca január 2018.


► Letenky napríklad v termíne 16-23 január 2018.

► Ubytovanie na Madeire už od 12€ na osobu a noc.


Vyhľadať letenky na madeiru

Vyhľadať ubytovanie na MadeireVyužite možnosť ubytovania v súkromí cez portál Airbnb a získajte 25€ kredit na ubytovanie.Z našich cestopisov:

Madeira s úsmevom na tvári

Keď sa povie Madeira objaví sa mi úsmev na tvári a vybavia úžasné spomienky na jeden z najlepších výletov počas môjho Erasmus štúdia v Portugalsku a vlastne celkovo vôbec. Asi každý výlet človek hodnotí na základe určitých faktorov ako sú napr. splnené očakávania z destinácie, počasie, partia, dobrodružstvo, zážitky atď… V našom prípade nám Madeira ponúkla všetko to čo sme od nej očakávali, ba dokonca aj viac a preto na základe všetkých faktorov zostáva pre mňa spolu s celým Portugalskom najkrajším miestom v Európe... čítať ďalej