Maldivy a Srí Lanka + 3 dni v Dubaji v rámci jednej cesty s letenkami od 629€

13.Sep 2019 | 15:50
Autor: Dušan
Kategória: Lacné letenky
Značky: letisko budapešť ázia maldivy colombo male letenky na srí lanku letenky na maldivy srí lanka Emirates dubaj

Leto skončilo a Vy už možno pomaly spriadate plány na studenú zimu. Chcete ju aj vy stráviť v exotike? Máme pre vás až 3 zaujímavé destinácie. Exotiku na nekonečno spôsobov si užijete na Maldivách (5 dní), vďaka ich vyše tisícke ostrovov s bielymi plážami ako na obrázkoch. Po relaxe vás čaká trochu dobrodružstva na rozmanitej, a večne zelenej Srí Lanke, z ktorej až k nám cítiť vôňu jej tropických čajov. No a pri spiatočnej ceste si urobíme krátku, 3 dňovú zastávku v Dubaji. Zlákala vás? Práve pre Vás je tento tip.

K takejto ceste môžete využiť aktuálnu ponuku od let.spoločnosti Emirates s možnosťou zakúpiť si letenky na trase Budapešť - Maldivy - Srí Lanka - Dubaj - Budapešť už od 629€. Každý cestujúci (okrem infantov) má nárok na jeden kus príručnej batožiny s rozmermi 55x38x20 cm a maximálnou hmotnosťou 7kg. Každý cestujúci má nárok na ľubovoľný počet kusov podpalubnej batožiny, pričom celková váha všetkých batožín nemôže presiahnuť 15kg.

Letenky sú dostupné pre cesty v termínoch od novembra 2019 do apríla 2020.


Príkladový itinerár cesty

  • 05.11.2019 Budapešť -> Maldivy
  • 11.11.2019 Maldivy -> Srí Lanka
  • 18.11.2019 Sri Lanka -> Dubaj
  • 21.11.2019 Dubaj -> Budapešť


Budapešť – Maledivy- Colombo - Dubaj - Budapešť už od 629€

Vyhľadať a rezervovať ubytovanie na Sri Lanke

Vyhľadať a rezervovať ubytovanie na Maldivách


Podmienky vstupu na Sri Lanku

Od 1. januára 2012 je vstup do krajiny spravovaný prostredníctvom systému ETA (Electronic Travel Authorization). Pre občanov SR sa vyžaduje registrácia prostredníctvom on-line portálu http://www.eta.gov.lk.

Pri registrácii je potrebný kontakt formou e-mailu, na ktorý do 24 hodín žiadateľ získa potvrdenie o prijatej platbe, ako aj ďalšie potvrdenie so súhlasom k vstupu do krajiny. ETA (víza) pre turistov sú platné max. 30 dní s možnosťou dvoch vstupov do krajiny. K vstupu do krajiny je potrebný pas s platnosťou min. 6 mesiacov. Povolenie môžu turisti získať aj pri vstupe na letisku v Kolombe, ale treba rátať s časovým zdržaním.


Podmienky vstupu na Maldivy

Vízum je možné dostať priamo na letisku pri prílete na Maledivy, dá sa však využiť aj lodné spojenie s Indiou alebo Srí Lankou. Do 30 dní pobytu je vízum bezplatné, pri predĺžení pobytu je potrebné zaplatiť poplatok 10,-USD/deň. Žiadosť o predĺženie víza sa podáva na Department of Immigration. Úrady vyžadujú pri vstupe preukázať dostatočné finančné prostriedky na pobyt – približne 25,-USD na osobu/deň.


Maledivy do 1000€ – Tipy a Triky

Ako si vyskladať dovolenku na Maldivy do 1000€? Kedy je najlepšie obdobie ísť? Ako je to s dopravou, platením, internetom a dalšími vecami? Čítajte pozorne ďalej. Prinášame vám jedinečný súhrn tipov a trikov ako šikovne a lacno precestovať Maldivy... čítať ďalejMaldivy a Srí Lanka + 3 dni v Dubaji v rámci jednej cesty s letenkami od 629 eur