MALDIVY - Male z Viedne s letenkami od 519€

29.Jan 2022 | 17:03
Autor: Dušan
Kategória: Lacné letenky
Značky: ázia male letenky na maldivy maldivy Etihad Airways letisko viedeň

K návšteve Maldiv môžete využiť aktuálnu ponuku let.spoločnosti Etihad Airways s možnosťou zakúpiť si spiatočné letenky z Viedne Male od 519€. Každý cestujúci (okrem infantov) má nárok na jeden kus príručnej batožiny s rozmermi 50x40x25 cm a maximálnou hmotnosťou 7kg, ďalej na jeden kus príručnej batožiny s rozmermi 40x30x20 cm a maximálnou hmotnosťou 5kg. Každý cestujúci má nárok na ľubovoľný počet kusov podpalubnej batožiny, pričom celková váha všetkých batožín nemôže presiahnuť 20kg.

Letenky na Maldivy sú dostupné pre cesty v termínoch od februára do júna 2022.


► Letenky napríklad v termíne 10-16 február 2022.


Kalendár termínov Viedeň - Maldivy 519€

ZobraziťŤ UBYTOVANIE NA MALDIVÁCH

Podmienky vstupu na Maldivy

Najnovšie zmeny

Platnosť PCR testu sa zmenila zo 72 hodín na 96 hodín: Vstup do krajiny je podmienený predchádzajúcou rezerváciou ubytovania a preukázaním sa negatívnym PCR testom na COVID-19, ktorý nie je starší ako 96 hodín

Všetci cestujúci môžu požiadať o mesačné turistické víza po príchode bez poplatku. Vstup do krajiny je podmienený predchádzajúcou rezerváciou ubytovania a preukázaním sa negatívnym PCR testom na COVID-19, ktorý nie je starší ako 96 hodín. Z povinnosti testovania sú vyňaté iba deti do 1 roku. Negatívny výsledok testu je taktiež nutné pred odletom vložiť na webovú stránku k imigrácii a musí sa vyplniť online zdravotný formulár.


Podmienky pre zaočkované osoby

Ani plne očkované osoby nemajú z vyššie uvedených opatrení žiadnu výnimku. Viaceré rezorty umožňujú vstup iba úplne zaočkovaným osobám

Cestujúci, ktorí nie sú turistami, sa musia registrovať, stráviť minimálne 10 dní po príchode v domácej izolácii. Osoby očkované minimálne 14 dní pred príchodom do krajiny majú túto dobu skrátenú na 7 dní.

Detailné a pravidelne aktualizované informácie je možné nájsť nastránke Ministerstva turizmu Maldív


Podmienky tranzitu a odchodu

Krajinu je možné opustiť bežnými komerčnými letmi a povolený je aj tranzit do 24 hodín (v prípade dlhšieho čakanie je nutné absolvovať test na COVID-19). V prípade ak sa návštevník zdržiaval v turistickom penzióne tourist guesthouse je nutné sa pred odchodom z krajiny preukázať negatívnym COVID-19 PCR testom nie starším ako 72 hodín. Nutnosť podrobeniu sa testu závisí od ubytovania a odporúčame v tomto smere vopred kontaktovať príslušné zariadenie.

Zdroj: mzv.skMALDIVY - Male z Viedne s letenkami od 519 eur