MALDIVY S AUSTRIAN AIRLINES - Letenky z Budapešti už od 449€

08.Mar 2022 | 18:33
Autor: Dušan
Kategória: Lacné letenky
Značky: ázia male letenky na maldivy maldivy Austrian Airlines letisko viedeň

K návšteve Maldiv môžete využiť aktuálnu ponuku let. spoločnosti Austrian Airlines s možnosťou zakúpiť si spiatočné letenky z Budapešti do Male od 449€. Každý cestujúci (okrem infantov) má nárok na jeden kus príručnej batožiny s rozmermi 55x40x23 cm a maximálnou hmotnosťou 8kg, ďalej na jeden kus príručnej batožiny s rozmermi 40x30x10 cm a maximálnou hmotnosťou 2kg. Každý cestujúci (okrem infantov) má nárok na 1 ks podpalubnej batožiny, pričom maximálna váha batožiny je 23kg.

Letenky na Maldivy sú dostupné pre cesty v termínoch od apríla do novembra 2022.


► Letenky napríklad v termíne 17-25 apríl 2022.


Kalendár termínov Budapešť - Maldivy 449€

ZobraziťŤ UBYTOVANIE NA MALDIVÁCH





Podmienky vstupu na Maldivy

Najnovšie zmeny

Platnosť PCR testu sa zmenila zo 72 hodín na 96 hodín: Vstup do krajiny je podmienený predchádzajúcou rezerváciou ubytovania a preukázaním sa negatívnym PCR testom na COVID-19, ktorý nie je starší ako 96 hodín.

Prehľad podmienok vstupu na Maldivy a informácie o aktuálnych opatreniach v krajine:


Podmienky vstupu do krajiny

Všetci cestujúci môžu požiadať o mesačné turistické víza po príchode bez poplatku. Vstup do krajiny je podmienený predchádzajúcou rezerváciou ubytovania a preukázaním sa negatívnym PCR testom na COVID-19, ktorý nie je starší ako 96 hodín. Z povinnosti testovania sú vyňaté iba deti do 1 roku. Negatívny výsledok testu je taktiež nutné pred odletom vložiť na webovú stránku k imigrácii a musí sa vyplniť online zdravotný formulár.


Podmienky pre zaočkované osoby

Ani plne očkované osoby nemajú z vyššie uvedených opatrení žiadnu výnimku. Viaceré rezorty umožňujú vstup iba úplne zaočkovaným osobám

Cestujúci, ktorí nie sú turistami, sa musia registrovať, stráviť minimálne 10 dní po príchode v domácej izolácii. Osoby očkované minimálne 14 dní pred príchodom do krajiny majú túto dobu skrátenú na 7 dní.

Detailné a pravidelne aktualizované informácie je možné nájsť nastránke Ministerstva turizmu Maldív


Podmienky tranzitu a odchodu

Krajinu je možné opustiť bežnými komerčnými letmi a povolený je aj tranzit do 24 hodín (v prípade dlhšieho čakanie je nutné absolvovať test na COVID-19). V prípade ak sa návštevník zdržiaval v turistickom penzióne tourist guesthouse je nutné sa pred odchodom z krajiny preukázať negatívnym COVID-19 PCR testom nie starším ako 72 hodín. Nutnosť podrobeniu sa testu závisí od ubytovania a odporúčame v tomto smere vopred kontaktovať príslušné zariadenie.


Cestovanie v rámci krajiny

Cestovanie medzi hotelovými rezortmi je s určitými reštrikciami možné, avšak sa vyžaduje predchádzajúce povolenie od Ministerstva turizmu prostredníctvom emailovej adresy: [email protected].

Zdroj: mzv.sk



MALDIVY S AUSTRIAN AIRLINES - Letenky z Budapešti už od 449 eur