MALDIVY S TURKISH AIRLINES. Letenky z Budapešti od 499€

15.Jan 2021 | 09:00
Autor: Dušan
Kategória: Lacné letenky
Značky: letisko budapešť ázia maldivy male letenky na maldivy Turkish Airlines

K návšteve Maldiv môžete využiť aktuálnu ponuku let.spoločnosti Turkish Airlines s možnosťou zakúpiť si spiatočné letenky z Budapešti do Male od 499€. Každý cestujúci (okrem infantov) má nárok na jeden kus príručnej batožiny s rozmermi 55x40x23 cm a maximálnou hmotnosťou 8kg, ďalej si môže so sebou na palubu vziať spravidla 1 ks príručnej batožiny limitovaných rozmerov a maximálnou hmotnosťou 2kg. Každý cestujúci (okrem infantov) má nárok na 2 ks podpalubnej batožiny, pričom maximálna váha jednej batožiny je 23kg.

Letenky na Maldivy sú dostupné pre cesty v termínoch od mája do novembra 2021.


► Letenky napríklad v termíne 12-20 máj 2021.

► Ubytovanie na Maldivách už od 25€ na osobu a noc.


Kalendár termínov Budapešť - Maldivy 499€

ZobraziťŤ UBYTOVANIE NA MALDIVÁCH

Podmienky vstupu na Maldivy

Vízum je možné dostať priamo na letisku pri prílete na Maledivy, dá sa však využiť aj lodné spojenie s Indiou alebo Srí Lankou. Do 30 dní pobytu je vízum bezplatné, pri predĺžení pobytu je potrebné zaplatiť poplatok 10,-USD/deň. Žiadosť o predĺženie víza sa podáva na Department of Immigration. Úrady vyžadujú pri vstupe preukázať dostatočné finančné prostriedky na pobyt – približne 25,-USD na osobu/deň.

Maldivy sa 15. júla 2020 otvorili všetkým návštevníkom bez obmedzení, požadujú pri vstupe len negatívny test na COVID-19, nie starší ako 96 hodín. Turistom sú pri vstupe do krajiny udeľované bezplatné 30-dňové víza tak, ako to bolo pred vypuknutím pandémie, musia však predložiť rezerváciu ubytovaniaMALDIVY S TURKISH AIRLINES. Letenky z Budapešti od 499 eur