Maldivy, Srí Lanka a Dubaj v rámci jednej cesty s letenkami od 649€

18.Nov 2019 | 18:20
Autor: Dušan
Kategória: Lacné letenky
Značky: letisko budapešť ázia dubaj maldivy colombo male letenky na srí lanku letenky na maldivy srí lanka Emirates

Chcete zimu stráviť v exotike? Máme pre vás až 3 zaujímavé destinácie. Exotiku na nekonečno spôsobov si užijete na Maldivách (5 dní), vďaka ich vyše tisícke ostrovov s bielymi plážami ako na obrázkoch. Po relaxe vás čaká trochu dobrodružstva na rozmanitej, a večne zelenej Srí Lanke, z ktorej až k nám cítiť vôňu jej tropických čajov. No a pri spiatočnej ceste si urobíme krátku, 3 dňovú zastávku v Dubaji. Zlákala vás? Práve pre Vás je tento tip.

K takejto ceste môžete využiť aktuálnu ponuku od let.spoločnosti Emirates s možnosťou zakúpiť si letenky na trase Budapešť - Maldivy - Srí Lanka - Dubaj - Budapešť už od 649€. Každý cestujúci (okrem infantov) má nárok na jeden kus príručnej batožiny s rozmermi 55x38x20 cm a maximálnou hmotnosťou 7kg. Každý cestujúci má nárok na ľubovoľný počet kusov podpalubnej batožiny, pričom celková váha všetkých batožín nemôže presiahnuť 15kg.

Letenky sú dostupné pre cesty v termínoch od novembra 2019 do apríla 2020.


Príkladový itinerár cesty

  • 12.01.2020 Budapešť -> Maldivy
  • 18.01.2020 Maldivy -> Srí Lanka
  • 27.01.2020 Sri Lanka -> Dubaj
  • 30.01.2020 Dubaj -> Budapešť


Budapešť – Maledivy- Colombo - Dubaj - Budapešť 649€

Vyhľadať a rezervovať ubytovanie na Sri Lanke

Vyhľadať a rezervovať ubytovanie na Maldivách


Podmienky vstupu na Sri Lanku

Od 1. januára 2012 je vstup do krajiny spravovaný prostredníctvom systému ETA (Electronic Travel Authorization). Pre občanov SR sa vyžaduje registrácia prostredníctvom on-line portálu http://www.eta.gov.lk.

Pri registrácii je potrebný kontakt formou e-mailu, na ktorý do 24 hodín žiadateľ získa potvrdenie o prijatej platbe, ako aj ďalšie potvrdenie so súhlasom k vstupu do krajiny. ETA (víza) pre turistov sú platné max. 30 dní s možnosťou dvoch vstupov do krajiny. K vstupu do krajiny je potrebný pas s platnosťou min. 6 mesiacov. Povolenie môžu turisti získať aj pri vstupe na letisku v Kolombe, ale treba rátať s časovým zdržaním.


Podmienky vstupu na Maldivy

Vízum je možné dostať priamo na letisku pri prílete na Maledivy, dá sa však využiť aj lodné spojenie s Indiou alebo Srí Lankou. Do 30 dní pobytu je vízum bezplatné, pri predĺžení pobytu je potrebné zaplatiť poplatok 10,-USD/deň. Žiadosť o predĺženie víza sa podáva na Department of Immigration. Úrady vyžadujú pri vstupe preukázať dostatočné finančné prostriedky na pobyt – približne 25,-USD na osobu/deň.Maldivy, Srí Lanka a Dubaji v rámci jednej cesty s letenkami od 649 eur